Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk, találkoztatok-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk, találkoztatok-e már túl nagy intim mérettel? Ha igen, mi történt?

Figyelt kérdés

jan. 30. 06:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Nincs olyan, hogy túl nagy.
jan. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Voltam már 23-massal, elsőre elég rossz volt de pár alkalom után már kellemes volt
jan. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Előtte ha ráülök a szájára akkor nincs olyan,hogy túl nagy!

Imádom a feszítő érzést,érezni ahogy kitölt!

jan. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam, hosszú volt viszont nem volt vastag így egy kicsit sem volt fájdalmas
jan. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem egy nagy méretű aktívhoz volt szerencsém. Ahogy a lőcsre húzott, azt hittem szétszakít. Úgy éreztem, mintha karóba húzott volna.
jan. 30. 08:01
 6/11 anonim ***** válasza:
igen. Nem is tudott megdugni
jan. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Engem megdugott, a farkam és a heréim össze markolva tartott a lőcsén.
jan. 30. 09:34
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Záróizom sérülés 40-50 felé meg majd pelenka mert beszarik.
jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem lehet izomsérülést szerezni, mellesleg minél többet használnak egy izmot az annál erősebb lesz
jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9: Ho-hó, hogyne lehetne. Az más kérdés, hogy a sérült izomszövet (kisebb-nagyobb szakadások) általában regenerálódik, rendszeres anális szex hatására azonban hosszútávon jelentősen romlik a záróizmok funkciója. Leegyszerűsítve a lényeg, hogy egy ponton túl nem tud tökéletesen regenerálódni az izom.

Alapvetően hülyeség amit írsz, a záróizom egy nagyon összetett speciális izom (igazából több), ami nagyon nem úgy működik mint pl. a bicepszed. A külső izomgyűrű egy speciális vázizomszövet, a belső gyűrű pedig egy simaizomszövet. Utóbbit jellegénél fogva nem tudod kontrollálni, az bizonyos ingerek hatására ellazul, vagy összehúzódik és az fele a kontinenciád nagy részéért, hogy amikor érzékeli a szervezet hogy jön a széklet akkor az automatikusan összezár. A külső izom az amit akaratlagosan összeszorítasz vagy elengedsz. A probléma az, hogy egyrészt ez a köralakú izom a tökéletlen regeneráció miatt egy idő nem fog tökéletesen zárni, csökken a izom kifejtette nyomás, másrészt anál szex közben a nagyon érzékeny idegek is sérülnek ami miatt a belső záróizomhoz nem jutnak el a megfelelő jelzések, hogy reagáljon. Nem húzódik össze időben, egyre nehezebb gáz és széklet között különbséget tenni, végső stádiumban pedig nem reagál hanem minden akadály nélkül kifolyik ami leérkezik. A gond az, hogy ez olyan komplex szerkezet ami nemhogy nem tud regenerálódni egy idő után, de egy ponton túl sebészi úton sem állítható helyre, nem tudunk orvosilag hatékony helyettesítő eszközt sem előállítani.

Léteznek intimtorna gyakorlatok amik képesek erősíteni ezeket az izmokat, az anál szex pont nem a zárófunkciót erősíti ezért nem is javallott ha valaki ilyen problémákkal küzd és javulást akar elérni bár olyan sok ész szerintem nem kellhet hozzá, hogy belásd. Akiket gyakran és rendszeresen seggbe dugnak azok egyénileg változó mikor de mind érzékelik ennek a tüneteit, az más kérdés hogy senki nem szereti bevallani mások előtt hogy ilyen problémái vannak. És de, akár egyetlen durvább anál is vezethet oda hogy utána sebészeten köt ki az ember műtéti helyreállításra. Az ilyen eseti akut sérülések általában még kezelhetők, 10-20 év eredménye már nem mert nem tudják az ideghálózatot, szorító funkciót helyreállítani. Szóval csak óvatosan ezzel a mindent beerőltetünk a seggünkbe dologgal.

jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!