Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, akik biszex férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, akik biszex férfival vannak/voltak párkapcsolatban, mennyire igazak a negatív sztereotípiák?

Figyelt kérdés
Csalás (már ha kiderült), kívánják a női nemet, stb. Kb a fordítottja, amikor nőkkel vannak? Mert az valljuk be, nem valami jó (melegként látjuk, hogyan viselkednek valójában a nők háta mögött).

jan. 31. 14:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Az én páromnál ilyen nem alakult ki. Fel tud állni neki egy meztelen nő látványára, de magától nem keres ilyenre tudomásom szerint
jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%

Párkapcsolatom biszexel nem volt, csak többször kerestek meg hogy kapcsolatot keresnek és egyedülállóak stb. Mindnek volt van barátnője vagy felesége.


Nekem az a furcsa ha biszex, akkor miért nem biszexel ismerkedik, sokkal egyszerübb lenne mindenkinek!

jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Ha meleg férfi egy kicsit is gondolkozik, akkor a saját jól felfogott érdekében, a saját lelki egyensúlya miatt nem megy bele biszex férfivel párkapcsolatba. Pláne olyannal nem, aki nős,családos. Ott egy meleg férfi csak szerető lehet, egy lyuk,vagy egy farok,mindegy...de nem teljes értékű társ.

Ismerek nem egy ilyen meleget,kínlódnak a nős,vagy bi férfi barátjuk miatt.Még akkor is,ha már évek óta nincs is az életükben.

jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%
Hát, amúgy szerintem a legtöbb bi férfi nem kefél félre férfiakkal a párja háta mögött. Hogy a neten kiket látsz az egy dolog, mert nyilván aki bi, kapcsolatban van és nem lép félre arról soha nem is fogod tudni, hogy bi mert nincsenek a társkeresőkön. Szerintem logikus. Meg most úgy csináltok, mintha a meleg kapcsolatok egyébként olyan beton stabilak lennének. Én az esetek 80-90 százalékában két típust láttam. Az egyikben egymás tudtával kúrnak másokkal (nyitott kapcsolat), a másikban egymás tudta nélkül. Az egyik meleg ismerősöm egy buli után konkrétan az alvó párja mellett dugta meg egy haverját az ágyon. Tény, a párja annyit ivott hogy nem is igazán aludt hanem inkább bekómált az alkoholmérgezéstől.
jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Én szerencsére nem tapasztaltam ilyet. Egy meleg haverom párja biszex, ők két éve csodajól elvannak, nem mesélt ilyen jellegű gondokról. Szóval szerintem van, akire igazak, van akire nem - mint a sztereotípiák mindegyike :)
jan. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Hát 4-es szuper egy ismerősöd van, hallod....a párja mellett dugni...Ha most azt írnám erre, amit kéne, akkor kitiltanának innen..
jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
6: Amúgy meglepődnél milyen normális a szexuális afférjain kívül. Hétköznapi emberként ismerve nem mondanád meg róla. De nyugi, sosem voltam vele nagy barátságban. Páromnak volt gyerekkori barátja. Amikor összejöttünk nem sokkal később bemutatott neki, ott elvoltunk szimpatikus volt. Következő amit hallottam felőle, hogy a párom találkozott vele és ez az arc rányomult, de mondta neki hogy bocs de kapcsolatban vagyok. Gondolhatod mennyire lett vörös a fejem amikor meghallottam, mondom persze hogy abban vagy múlt héten mutattál be ennek a gyökérnek... Amúgy ez a srác is kapcsolatban volt éppen. Az incidens után, mintha mi sem történt volna áthívott a házukba kettőnket (is) egy nagyobb baráti összejövetelre, hogy ünnepeljünk meg minket, ajándékkal, meglepetéssel is készültek... Mondtam, hogy tegye az ajándékát ahová gondolom, 1000% hogy nem megyek. Egy évig nem voltam hajlandó látni, utána nyugodtam le annyira, hogy nem köpném le. És amúgy karizmatikus, meg jó arc, értelmes is de a 2 lépés távolságot tartom tőle. Ha nem vagyok jó kedvemben mai napig nem jövök ki a szobából köszönni nekik ha átjönnek, mert olyan sokra nem tartom azért.
jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Mintha a melegek annyira ártstlanok lennének, és nem csalnák meg más férfival a másikat.
jan. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Társkeresőn elég sok bi sráccal beszéltem már, de kb mindegyiknek volt nője és mellette kerestek pasit szexre. Azóta unalmamban le szoktam menteni a beszélgetéseket, aztán elküldöm a csajuknak, ingyen cirkusz a vége mindig xD
jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szerintem is az lenne a legkenyelmesebb nekik, ha biszex ferfiakkal vagy nokkel lennenek parkapcsolatban.

Mig mi melegek azert tudjuk, hogy mivel allunk szemben, a nok nem (a legtobb titkolja), igy nagy valasztasi lehetoseguk sincsen.

jan. 31. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!