Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az első sráccal neked jó volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első sráccal neked jó volt a szex?

Figyelt kérdés
Honnan ismerted? Hány éves voltál? És ő?
febr. 2. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon izgalmas volt, amúgy innen ismertem meg.
febr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
15 voltam. A srác 19. Ő volt a gólyatábor egyik vezetője. Nem volt jó. Sőt. Fájt és mégis dugott mondván mindenkinek rossz az első de ez normális. Sok tekintetben sajnálom a storyt. Naív voltam és hagytam megvezetni magam. Dagadt volt, ronda de érezte hogy meleg vagyok. Kb 5 találkám volt vele de mindig róla szólt. Őt kellett hosszan szopni. Ő dugott. Velem sose foglalkozott. Meg nyalni kellett meg ilyenek. Utólag is hányinger fog el ha erre gondolok. Annyi volt, hogy mindig kiverte nekem és közbe ujjazott. Azt nagyon élveztem de visszaélt azzal hogy buta voltam.
febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek hagytad magad? Fel kellett volna jelenteni a g3cibe hogy molesztál
febr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
15 éves voltam, amikor először szoptak le. Egy 50 körüli úr. Nagyon szuper élmény volt.
febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó volt, 15 éves voltam és passzív szerepben, a másik fél 36 éves volt, Gayromeon ismertem meg, nagyon féltem az első alkalomtól, mert azt olvastam, hogy rossz lesz meg fájni fog, ehhez képest 0 fájdalom volt, és minden másodpercét élveztem, el is mentem miközben dugott.
febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bezzeg ha én b4sztam volna 15 éveseket már a börtönben rohadnék életfogytig
febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!