Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi idő szükséges ahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő szükséges ahhoz általában, hogy ismerkedj és kialakuljon valami?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére vagyok inkább kíváncsi, akik nem az egyéjszakás kalandokat preferálják, hanem komolyabbat is keresnek.

Mik a tapasztalataitok?

Mi kell ahhoz, hogy két férfi érzelmileg is tudjon kapcsolódni egymáshoz?

Nem hiszek a "ha jó, akkor jó, ha nem, akkor nem" mondásban.



febr. 4. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyénfüggő. Van aki könnyebben és gyorsabban elkezd kötődni a másikhoz, van akinek több időre van szüksége.
febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a kötődés viszonylag hamar megvan,de igazából nálam az ismerkedési "fázis"elég hosszú.Szeretem minnél alaposabban megismerni a másikat.Nem szeretek nagyot puffanni,de nyilván ahogy előttem írták sokban egyénfüggő is .Én szeretem az embereket kicsomagolni.
febr. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok idő,de ez sem garancia,hogy kiismersz valakit.Még több évi egyuttélés alatt is lehetnek meglepetések,nem is mindig kellemesek.

Ma az ismerkedés,az udvarlás teljesen rövid lett, a legtöbbnél abból áll,hogy elsőre ágyba bújnak,ha van szex és jó, akkor esetleg lehet folytatás.Itt tartunk sajnos, erre készulj fel.

Nagyon sok meleg ezért szkeptikus,ezért engedi el az egészet,vagy válik flegmává,apatikussá, mert hiába szeretne érzéssel, emberi módon ismerkedni,kapcsolatot alakítani,ha nincs rá fogadókészség.

De - ne legyen igazam...

febr. 5. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-as ezt nagyon szépen leírta. Ezért nem ismerkednek sokan, mert többségében csalódás lesz belőle. Mintha házhoz mennél a pofonért...
febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 4-esnek köszönöm szépen a véleményt,megerősítést.

Igen,ezért engedtem el az egészet,egyáltalán nem foglalkozom vele,hogy lesz-e még párom.Nem létszukséglet - így állok hozzá.


#3

febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Passzívként én is állandó partnert kerestem. Igaz, hogy az első találkozás alkalmával nagyon jó dugásban volt részem amit sokan elítélnek. De nagyon nagy szerencsém van. Már 2 éve együtt vagyunk. Jókat kefélünk, Jókat szopok és nagyon élvezem amikor fistel a párom. Ráadásul tapasztalt, így tudja mit akar és mit akarok én a szexben.
febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!