Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Olyan passzív aki megelégszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan passzív aki megelégszik néha egy nyalakodással anál helyett?

Figyelt kérdés

Szeretek 69-ezni, vagy akár csak simán kinyalni, ujjazni egy passzívot. Simán akár 20 percen keresztül vagy tovább. Romantikus típus vagyok. Ha akar, közben játszhat a péniszemmel, de nem kötelező.


Eddig minden passzív pár perc után kérte, hogy tegyem be. De én élvezem a nyalást is. Főleg, ha már libabőrös/remeg a nyelvemtől.

Mielőtt megkérdeznéd: nem a péniszemmel van a gond, 17-18 cm között van és nagyon elégedett volt eddig vele mindenki, én is. Csak egyszerűen nagyon izgat, hogy így játsszak egy passzívval.


30/F/uni

U.i.: Nem várok ajánlatokat, külföldön élek. Általánosságban érdekel, miért zárkózik el sok passzív ettől.



febr. 5. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Magyarországon élek 45elmultam

Inkább aktív vagyok.

Passzív azt csinálja amit mondok, ércsed úgy szívesen kényezetem masszírozom nyalom falom, ha azt kérdezi mikor dugom meg azt is megkapja ha én úgy gondolom, nem kell rögtön megdugni ha mondja! A másik ha te egy passzívnak a farkával akarsz játszadozni ne csodálkozz hogy nem kívánja és inkább azt kéri dugd meg.

Mindegy hogy mit mondanak itt a gyakorin egy passzív farka tabu

Nem szereti egyik sem ha játékba kerül a tökipomposa, Felejcsd el. Csak a fenekével foglalkozol cirka marókázod nem fog ellenkezni. De ha kukaca felől érdeklődsz nem fog neki tetszeni.

Unit keress a izgat a másik himbilimbije.

febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Azt se értem ki mondta érdekel a farka?

Nem olvastad el amit írtam?

febr. 5. 14:49
 3/18 anonim ***** válasza:
9%

Szeretek 69-ezni, így kezded!

Ez kölcsönös szopást is jelent a melegeknél.

Ezek szerint nem foglalkozol a farkával és mégis csak dugásra vágynak!

Jelen helyzetemben ha ilyesmire vágyok mint te, bepakolok a kandallóba borozgatok berakoma kedvenc filmjét ilyesmi és szépen eljátszok vele a kanapén.

Ha sietni akar akkor meg nyitom az ajtót és majd visszavárom ha több ideje lesz, vissza jönnek!

febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Direkt azért írtam bele a nyalást, hogy egyértelműbb legyen. A póz neve is 69.
febr. 5. 15:38
 5/18 anonim ***** válasza:
Na akkor vissza a kérdéshez. Passzívként a nyalás, ujjazás előjáték, ami szuper, de egy idő után többre vágysz. Én élvezem mindkettőt, mondjuk negyed óra nyalás után már várom, hogy más is történjen
febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én passzív maci vagyok Budapesten. Én szeretem ha sokat foglalkoznak a fenekemmel, akár ujjal, akár nyelvvel. A farkam sem tabu ilyenkor, ahogy az aktiv félé sem.
febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5-ös: Igen, tudom, hogy előjáték. De én közép és utójátéknak is szeretem. Nagyon szeretek nyalni és ujjazni... Sorry.
febr. 5. 17:34
 8/18 anonim ***** válasza:

Kérdező nekem elég lenne az a 69 póz amit írtál:)

Kérdeznék pár dolgot tőled ha lehet :)

febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kérdezz. :)
febr. 5. 20:55
 10/18 anonim ***** válasza:

#9

Privátban is lehet kérdezni? :)

febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!