Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak! Mit szoktál enni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak! Mit szoktál enni anál előtti napon?

Figyelt kérdés

Hogy lehetőleg ne kelljen az anális zuhany.

Napi fél kg zöldség/gyümölcs megvan így is. Az elég rost?


Korábban dildóval próbálkoztam és sokszor olyan lett, ezért kérdem.


Uni vagyok, de eddig kb mindig aktív voltam.



febr. 6. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanazt,mint máskor. 18/f
febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Bármit megeszek. Előtte mindíg mosok, nálam ez "alap" higénia.
febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Bármit. Kell előtte. Ez nem így működik. Kikerülni nem tudod. Ha éppen véletlen úgy alakul hogy nem lesz "baj" én akkor is inkább rászánnám azt a fél órát, minthogy koplaljak egy napig és izguljak hogy lesz-e baj.
febr. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Anál előtt , vagy ha olyan buliba, szórakozó helyre megyek ahol össze jöhett valami,mindig kimosom magam, a legfontossabb a higiénia.
febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Semmiféle tejterméket nem fogyasztók, se gyümölcsöt.

Ezekre allergiás is vagyok és megfosatnak.

febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 fmaxy ***** válasza:
83%
"sokszor olyan lett" az mit jelent? Fostos?
febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

#8

Mi más? Hüvelygombás.

febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Tök mindegy mit eszel, ha nem mosod ki magad előtte, akkor bármikor előfordulhat, hogy koszos lesz a dolog. Én ugyan uni vagyok, de elvárom a partneremtől, hogy előtte mossa ki magát és nálam is automatikus, hogy kimosom magam. Nincs vágyölőbb a sza*rszagnál szex közben...


Nyilván ne egyél csípőset vagy olyat, amitől tudod, hogy menni fog kicsit a hasad, de ezt leszámítva egyél normálisan, nem kell koplalni meg böjtölni...

febr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Soha nem mostam ki magamat annyira szigorúan és soha nem volt baleset... Úgyhogy ez egy eltúlzott dolog, vannak kisebb praktikák. Pedig az is túlzás, hogy ezért módosítsunk az étrenden és én ráadásul érzékeny vagyok tejre. S ha az illető lemondja? Amikor ez olyan gyakori!
febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!