Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk, részegen ért-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk, részegen ért-e benneteket bármilyen atrocitás? Ha igen, mi?

Figyelt kérdés

febr. 7. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
volt egy partnerem akivel dugattam magam időnként ,minden rendben volt amíg egyszer egy szórakozó helyen találkoztam vele /ő volt "spicces"/ rám nyomult nem tudott leállni nagyon kellemetlen volt ,hogy a diszkréció csak úgy szertefoszlott aztán még ő sértődött be .na azóta senkivel nem találkoztam s az e féle vágyaimat is elfojtottam...
febr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem ért semmilyen atrocitás, nem vagyok titkos ilonka
febr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
1-es ismerkedj. Ha eltelnek az évek Bánni fogod hogy nem tetted
febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Sosem, mivel nem iszok alkoholt.
febr. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Az egyik Szalagavatón a sport tagozat egyik alfahímje oráloztatott. Elég bunkó stílusban. Nemet mondtam neki. Mire a falhoz tolt és közölte hogy nem kérés volt miközben a nyakam szorította. Mivel nem akartam hogy megüssön megtettem. Egy gyorstüzelő volt. Akkor nem esett jól. Akkor felkavart. Az egész kb 2 perc volt. De azalatt megalázva éreztem magam meg a végén is. De nem attól hogy kb rámerőszakolta magát hanem ahogy kezelt. Szopnad b-zikam. NyeljeD! Egyszer rám is köpött. Ilyenek mentek. Aztán 2 Perc alatt elmenf rengeteg spermával. De az egész megalázó volt. Mindez 16 évesen. Ő 18 volt és ittas. Haza fele is a sperma illata íze az orromba.
febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan igen, hogy részegen nyomult erőszakosan rám valaki és mivel ittas voltam belementem vele de később bántam, mert nem jött be.


Aki írta, hogy emiatt ne add fel jól írta. Akad bőven normális és egy életed van csak.

febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaza van a 3-asnak, az elfojtással töltött idő fájdalmas emlék lesz, miután szembenéztél a negatív élményekkel.

Én az orientációmmal voltam tagadásban és emiatt keserédes az elmúlt 6 év.

febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!