Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk, hol találhatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk, hol találhatok nagyon nagy farkú, aktív néger pasit? Egyszer szeretném kipróbálni.

Figyelt kérdés

febr. 12. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Afrikában.
febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer láttam romeon, de azt hiszem rasszista volt, mert olyan fehéreket keresett, akik alsóbbrendűnek tartják magukat a feketéknél. Szerintem ezért letiltották a profilját vagy hasonló.

Láttam ilyen cigány profilokat is, de azok is hamar eltűnnek.

febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Párizsban egyszerűen: csak a Pigalle környékére kell menni, a Montmartre alá, ahol a sok szexshop van. Egyszer volt szerencsém egy ilyen véletlen találkához - megszólított egy az egyik szexshopban. Nagyon szerette volna látni az útlevelemet, de mivel csak 17 múltam akkor, véletlenül "nem volt nálam". Mindenesetre vett kotont egy patikában.


Budapesten a Népszínház utca délre fekvő mellékutcáiban - főleg a Víg, Tolnai Lajos, Fecske utcákban laknak -, illetve régen az EMKÉ-n (Blaha Lujza tér) volt a törzsi székhelyük.


Ha Bpesten jársz, van 2 néger fodrászat is azon a környéken: József krt. 22 és Rákóczi tér 11.

Na, az utóbbi két helyen biztosan tudsz személyesen ismerkedni.


(Személyes vélemény: annyira nem volt nagy szám a fent említett élményem, de a további életemet mindenképpen meghatározta, mert azóta nem vagyok passzív szerepben.

Viszont a kézzel-lábbal mutogatás helyett - ha csak nem tudsz angolul és/vagy franciául, angolul vagy valami afrikai törzsi nyelven - lehet, hogy érdemesebb egy magyar pasit keresni... OFF)

febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt csoporttársam volt néger, aki egy egyetemi iszogatáson rám mozdult, igaz neki nem volt nagy farka, illetve Tinderen matcheltem párral még, de azokból nem nagyon volt semmi.


Egyébként pont a fenti csoporttársam mesélte, hogy gyakorlatilag nem kell semmit csinálnia, hogy pasit szerezzen magának, Tinderen minden 3-4. matche ráírt, hogy menjen át, és dugja meg őket, Alteregóban ugyan ez, szóval nagy a konkurencia rájuk.

febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyere Debrecenbe, itt az egyetem miatt rengeteg fekete srác van, nem győznéd kapkodni a fejed!
febr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik nyugat-európai városban. Nagyon jók a nagyfarkú fekete bikák.
febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!