Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A lányok hogyan ismerik fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hogyan ismerik fel a melegeket?

Figyelt kérdés

Én valahogy ha meggebedek, sem tudok egyszerűen rájönni, hogy ki meleg, és ki nem. Kivétel a Whisperton stílusú emberek, mert róluk süt a dolog, de egy hétköznapi emberről, aki az utcán sétál, egyszerűen képtelen vagyok.

Úgy tudom, a lányok megérzik, de ha én pl az összes meleg férfit a közelemben "detektálni" akarom, akkor 0-24 magammal kellene vinnem mindenhová egy lányt?


Egyszerűen nem tudom felismerni őket.. persze lehetne mondani, hogy az a fiú, aki lányokkal lóg, az fixen az, de láttam már rá ellenpédát, úgy hogy ez sem 100%-ban helytálló.


Még azon gondolkodtam, hogy talán azért nem megy, mert amúgy is az ilyen heterósabb kinézetűek jönnek be, és amiatt nehéz de őket is felismerik a lányok valahogy, míg én például nem.

Lányok, hogyan csináljátok? 🥲 help


18/f



febr. 12. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
"Úgy tudom, a lányok megérzik" én meg úgy tudom, hogy össze vissza hadoválnak ők is, szeretik azt hinni, hogy van melegradarjuk de se tesóm, se a barátnője nem igazán jeleskedik ebből. Pedig kéretlenül is tolták nekem, hogy xy tuti az, aztán a 90%-nak felesége, barátnője volt.
febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

#1 az, hogy valakinek felesége vagy barátnője van, az nem azt jelenti, hogy nem kacsintgat a férfiak felé... Sok meleg tart alibi barátnőt.


Nem tom, eddig valahogy én is megéreztem, de nőknél is, hogy ki a leszbi. Ezt nem tudom leírni miért, csak megérzés... Tudom, hogy nem sokat segítettem, sajnálom 😅

febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Sehogy
febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
A szemükbe nézünk beszéd közben, nem a melleiket bámuljuk.
febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Régebben sok lány barátom volt

Úgy érezték meg hogy érdekelt a mondanivalójuk figyeltem az arcukat szemünkbe néztem.

Míg egy heteró pasi nem hallja mint mond a nő pl. Hol volt körmösnél és kivel beszélgett ott, ezeket az infókat képtelen felfogni, de viszont figyelmet színlel és megnéz mellét seggét mindent is.

febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Én nem ismerem fel őket sehogyan sem. Egyszerűen ez lehetetlen szerintem. Most azért mert valaki lányosabban viselkedik még nem biztos hogy meleg. Van ilyen az ismerőseim közt és hetero. Szóval ez kamu hogy a lányok felismerik ezt.
febr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Külső alapján nem lehet megmondani, de egy beszélgetésből már lehet saccolni.

Ha egy férfi, nem falja fel a szemeivel a csajt, csak átnéz rajta, ott már elgondolkodnák.

febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7, de ha pl barátnője van valakinek, és hűséges hozzá? Moralitástól is függ szerintem, hogy valaki direkt nem néz oda, vagy csak nem érdekli a dolog


Btw én melegként is megnézem a lányokat, de nem azért mert izgatna, hanem mert például tökre szép a ruhája.

febr. 16. 23:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg azt vágják le, hogy nem érdeklődnek feléjük szexuálisan, ezt mondjuk észre lehet venni.
febr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!