Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan búvóhely Budapesten,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan búvóhely Budapesten, ahol ki tudnám próbálni a szexgépet?

Figyelt kérdés
Nagyon vonz, hogy milyen lehet egy ilyen géppel egy pár menet. Valaki tud ilyen helyet? Illetve olyan búvóhelyet ismertek még esetleg, ahol egyéb játékszert is ki lehet próbálni?

febr. 13. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyikben kipróbálhatod bármelyiket - ha viszed magaddal. Szexgépet higiéniai okból nem tartanak egyikben sem.
febr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1-es: ezt a válaszod nélkül is gondoltam volna... De akkor a gyengébbek kedvéért, hol lehet szexgépet kölcsönözni/kipróbálni? Nem szeretnék egy több százezres beruházást, ha nem is jön be a dolog...
febr. 13. 00:47
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont a napokban mondták, hogy a rosszlányokon már bérelhető szexbaba is. Valami 15-20 ezer 1 óra.
febr. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, de nem adom bérbe. 🙄


Alis, jó dolog szeretem, csak macerás. Összeszerelni, beállítani,személyes higénia stb. Utánna elmosni, fertőtleníteni, elpakolni. Egy dildo gyorsabban bevethető. Ha elől lehetne hagyni, mert pl. egyedül laknék szuper lenne. Naponta, biztos többször "felpattanék"rá.

febr. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam Fleshlightot tudnál kipróbálni.
febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fmaxy ***** válasza:
Egyszer melóztam nyáron egy tehenészetben, ott kipróbáltam és utána rákattantam a fejőgépre. Nyugodtan mondhatom, nincs annál jobb "gép".
márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!