Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lefeküdnétek egy ürlénnyel?Aká...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek egy ürlénnyel?Akár milyen oldalról is legyen szó.

Figyelt kérdés
Az évek során rengeteg hím humanoid űrlényt láttam a különbözö mainstream filmekben, sorozatokban és rajzfilmekben. Nem kis részük perverz módon bejött nekem. És kíváncsi vagyok van ezzel más is így vagy csak én vagyok ilyen perverz állat

febr. 13. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Talán
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát max a Navikat mondanám igenre az Avatarból.
febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Le. És el is mennék vele a bolygójára.
febr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Fura, de Venommal szívesen csinálnám, nem csak amikor Tom Hardy alakjában van. Tudnék mit kezdeni a hosszú nyelvével.
febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Ha léteznek űrlények, akkor valószínűleg kicsit sem hasonlítanak emberre, és pont emiatt egyáltalán nem gerjednénk rájuk. A kategória is értelmetlen, mert más bolygón valószínűleg a nemek is máshogy alakultak ki, ha egyáltalán léteznek.
febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért mondjuk ET és Starfire közt van különbség.
febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1# Rájuk én is gondoltam már ;)

2# Dettó. Sőt csak azért utazgatnék az űrben hogy minnél tőbb fajjal feküdtjek le :)

3# És mivel formáját is képes változtatni érdekes dolgokat tudnék kipróbálni vele. ;)

4# és 5# válaszolónak:

Azért van a leírásban kicsit konkretizálva hogy "humaniod" tehát hasonlít az emberekre de nem teljesen. pl: színes bőr, másféle fül, több kéz vagy láb, másfajta nemiszerv stb

febr. 13. 21:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármit megtennék nekik, csak vigyenek el erről a primitív bolygóról.
febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4 Miert lenne ertelmetlen? Fajok kozti szexre meg nem lattal peldat a termeszetben? (Pl kutya macskaval vagy majom tyukkal...) de aki nagyon perverz, az akar egy faval is tud kozosulni.
febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az alien nagyon szexi, dugnám, mint az újhagymát!
febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Semmiképp! Ja, nem ürülék?? úgy olvastam...

Nos, ha űrlény, akkor ... Legyen E.T.! Ő ugyanis nagyon el akar menni... Ezen könnyen segíthetek! Utána még neki is könnyebb lesz. Úgyis annyi ufós elrablásról halani. :D


Ezen felül, amennyiben szükségünk van kálium-Yodádra, akkor rajta is gondokodni fogok...


Darth Fater? Nos, ha már annyira neki áll feljebb, akkor menjen el a picsámban!


Ellenben pufók ufók kíméljnek!

febr. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!