Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nyugaton jobban elfogadják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugaton jobban elfogadják a melegeket, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés
18 éves homoszexuális fiú vagyok. Próbáltam elfojtani a vágyaimat, de nem sikerült. Szakiskolába járok, most fogok ballagni. Egész nap azt hallom, hogy utálják a buz*ikat, kinyírnák őket. Engem is szoktak uzizni,ami nagyon rosszul esik. Soha senkit nem bántottam. Titkolom mindenki előtt, kivéve a szüleimet. Szeretnék Németországba vagy Ausztriába költözni emiatt. Ott jobb a helyzet?
febr. 15. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Melegként az én nézetem az, hogy engem nem lehet elfogadni/nem elfogadni, mert nem merül fel a kérdés. Vagyok és kész, ez egy tény, akár elfogadják akár nem. Bármennyire is szeretnék, nincs beleszólásuk, nincs illetékességük az ügyben, érdektelen a gondolatuk ha úgy tetszik.


(Elfogadni az alamizsnát lehet, az aprót meg ilyenek. Nem egy személyt.)

febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Én most jöttem ki hollandiába, nemtudom az igazat, de állítólag itt sokkal elfogadóbbak, mint otthon. Itt majdnem természetesnek veszik ha valaki más.
febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
A kamasz fiúk kifejezetten kegyetlenek tudnak lenni ebben a korban. Mindenkit mindenért képesek b4szogatni, csak hogy egymásnak bizonygassák, hogy ki a f4szább gyerek. A felnőttek világa egy fokkal jobb, de ott sem mindegy, hogy milyen közegbe kerülsz. Tanult, értelmiségi körökben ez egyáltalán nem téma. Az sem mindegy, hogy vidék vagy város/főváros. Szóval itthon is vannak lehetőségeid olyan közegbe kerülni, ahol önmagad lehetsz. A buta, tanulatlan prolik meg minden országban f4szok.
febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

A melegek elleni atrocitások száma magasabb Nyugat-Európában, mint Magyarországon és növekvő tendenciát mutat:


[link]


[link]

febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Van jópár felmérés a neten, ahol országok alapján rá lehet keresni, hogy a lakosság kb. hány százaléka fogadja el a homoszexualitást.

Az élmezőnyben általában Izland, a Skandináv országok, Dánia, Németo., Írország, Hollandia, Belgium, Málta és Spanyolország végez.

Magyarország a középmezőny hátsó felében van általában. De azért vannak ilyen téren nálunk is rosszabbul álló társadalmak sajnos. (Románia, Bulgária, Balti-államok stb.)

febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
ott le is tartóztathatnak ha nem vagy hetero hanem teljesen más
febr. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
40 éves vagyok, itthon soha nem ért semmi inzultus. Egy-két szomszéd néni nagy szemekkel nézett, kb. ennyi. A párizsi metróban leköpött minket egy arab kinézetű ürge. Fogtam párom kezét.
febr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom, hogy miért kellett a 4-es választ lepontozni, amikor egy meleg szervezet adatai vannak a belinkelt dokumentumokban.


A valóság akkor sem változik, ha durcásan homokba dugjátok a fejeteket. Magyarország biztonságos hely számunkra is.

febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen,itt még a pedofilok is kegyelmet kapnak.
febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!