Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A 40+os korosztályt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 40+os korosztályt már leírják a meleg világban.?ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés

febr. 16. 05:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan nem leírtként,de korban érintettként írom.

Ma ebben az országban,ha azt hallják,elmúlták 40, akkor mindenkinek egy kövér,pókhasú, orrszőrös,kopasz,izzadós,általában büdös és erőszakos,kéjenc férfi képe jelenik meg.Aki természetes ,hogy vagy impotens,vagy pedig tinikre,nyunyókra vadászik..

Ebben viszont nagy része van a ténylegesen ilyen 40 felettieknek,akik például a szaunákban,fürdőkben pofátlankodnak.Illetve azok,akik zaklatóan viselkednek a társkeresőkön.

Aki nem lerobbant és emberileg is van tartása,azt nem írták le.Legfeljebb annyi lehet,hogy az ismerkedés céljai nem egyeznek .

Magam példája az,hogy párkapcsolatot szeretnék,de rendre azok találnak be,akik alkalmiznának,vagy azok,akiknek apakomplexusuk van.Egyik sem opció nálam,de nem merem kijelenteni,hogy leírtak volna minket.Látatlanban előfordul,de személyes találkozáson nekem soha nem volt pofára esés,vagy szemtelenkedés.

Talán ha mindenki annyi tiszteletet adna másnak,mint amennyit szeretne kapni,akkor még ennyi súrlódás sem lenne.


55/F

febr. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Azert mert a meleg vilagban ha elmultal 23 akkor oregnek szamitasz

Ez 20 eve is igy volt

febr. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Nem írják le,ha a korodnak megfelelően keresel partnert. Ha a tinik után ácsingózol,igen ők leírnak (többségük) de ha a saját korosztályodban keresgélsz,akkor minden ok.
febr. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

24 evesen akartam ismerkedni egy 22 evessel, azt mondta huzzak a g3cibe, oreg vagyok hozza

Es nem csak egyszer volt ilyen

febr. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt mondta nekem is egy 58 éves,januárban,mint amit a 4-esnek.

"Öreg vagyok ".

Ugye így ismerkedjen az ember korabelivel :)


#1

febr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek az idióták,csak ácsingózzanak a fiatalok után,akik rájuk mondják ugyanezt. Elhiszem én,hogy mindenkinek jobb lenne egy tinisrác hamvas teste,de legyünk már reálisak,ők pont nem egy idősebbre vágynak. Akinek nincs elszállva az agya,sokkal könnyebben talál partnert.
febr. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És szerintetek mi az az ideális korosztály aminél próbálkozhatnék?
febr. 16. 07:41
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom mondani,hogy nekem a saját korosztályommal sosem volt problémám.A tiniknél elvből nem is próbálkozom,az idősebbek esetében meg én is hárítok,persze nem bunkó módon,ha közelítenek felém. Én ebben hiszek,nekem bejött. Nyilván,van akinek más a tapasztalata,az enyém ez.
febr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

#8

De akkor Te hány éves vagy? :)

febr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 35 évesen mondta egy 40 éves aktív férfi, hogy nem akar ilyen időssel szexelni mint én mert neki csak a 20 as korosztály jön be.

Kicsit rosszul esett akkor, de ez van.

febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!