Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sokak számára miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokak számára miért nem elfogadható a távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Lehet fiatal vagyok még, 30, de eddug soha nem jelentett gondot, ha valaki miatt utazni kellett. Persze nem arról beszélek, hogy egy másik földrészen van a párom, bár egy ideig azt is csináltam. Mexikói lány miatt, de rájöttem a srácokat szeretem. Xd


De ha valakinek megemlítem, hogy Berlinig kell kimozdulnia, gyakran otthagynak. Más ennyire nem rugalmas, vagy csak én vagyok ennyire rugalmas? Én gyakran a vonaton, buszon, éjszaka dolgozom, szerintem minden megoldható



febr. 16. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy ennyire rugalmas, babám
febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Van aki a régimódi párkapcsolat híve. Hazavárni egymást este, aki előbb ér haza, összeüthet valami finomat, együtt vacsizni, aztán összebújva tévézni. Hétvégén kirándulni, ilyesmi.


Olykor ajtót csapkodni, porcelánt törni, de mégis együtt megöregedni és azon kapni magunkat, hogy már nem ÉN és Ő van, hanem MI vagyunk.

febr. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem díjaznám, ha a pasim külföldön élne. Szeretném minden este érezni, hogy ott van mellettem mindenhogy.
febr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Távkapcsolat nem egészséges !
febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehet nem, de manapság ez elég gyakori. Gondoljunk csak az amerikai filmekre, ott tök sokszor van olyan, hogy külön allamokban laknak, bizonyos ideig nincsenek együtt. Nyilván, örökké nem tud így működni, de pár évig igen, ha a felek kitartanak a másik mellett. Mi am próbáljuk a home office adta előnyöket kihasználni, de sajnos mindkettőnknek be kell járni hetente. Nekem kicsi a lakásom, így általában én utatom. Olyankor meg a szüleimet is meglátogatom.
febr. 16. 23:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#5

A hollywoodi filmeknek nem sok köze van az amerikai valósághoz.

febr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Amit a 2-es írt, az a legszebb és legjobb kapcsolati "forma".

Csak ma már ez százból egy kapcsolatnál van meg, ha egyáltalán megvan. Két vagy három év együtt töltött idő sajnos aranylakodalomnak számít. :/

febr. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem max 50-60km-ig elfogadható egy távkapcsolat, az autóval még nem olyan hosszú utazás
febr. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Jani Belucci ***** válasza:
75%
Bárhonnan tudsz dolgozni, és megengedhetsz magadnak utazásokat? Te nem rugalmas vagy, hanem privilegizált.
febr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

9 - Nagyon jól írta , egy kapcsolat nem csak arról szól , hogy szeretsz , vagy nem szeretsz !

Ha csak az illető nem egy dús gazdag vezető , vagy vállalkozó , üzletember - stb !

febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!