Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, szoktatok (néha)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, szoktatok (néha) fantàziàlni, hogy milyen lehet nővel szeretkezni?

Figyelt kérdés

Mielőtt visszakèrdeznèl, mert (tudom, hogy ilyenkor szokás visszakèrdezni) , hogy heteró ként fantàziàlok - e azon, hogy milyen lehet meleg sráccal szeretkezni, leírom, hogy nem szoktam gondolkodni rajta.

Persze erre jöhet a válasz, hogy akkor egy meleg miért is fantàziàlhatna, hogy milyen lehet egy nővel a szex?


Engem csupán a normális válaszok érdekelnek.

Beszólogatók, okoskodòk kìmèljetek! (Lègyszi😳) 😁



#Meleg és a nő.
febr. 20. 14:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem te is fantáziálsz az egynemű szexről...
febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Még a gondolatától is kiráz a hideg. Miért fantáziálnék olyasmiről, ami nem vonz, sőt amitől kiráz a hideg? Te olyasmiről fantáziálsz, amitől irtózol? Mert az mazochizmus.
febr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Fantazialni nem, de sokszor eszembe jut. Ekkor nem fog el rossz érzés, csupán rájövök, hogy valószínűleg élőben már nem menne a dolog
febr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Alapból a férfiak lelkivilága, teste, főleg a herezacskója érdekel, de azt kipróbálnám, hogy milyen, ha egy nő lovagol a farkamon.


A tegnapi fürdéskor 2x élveztem el. Arra gondoltam, hogy a szomszéd, 25 év körüli csaj lovagolt a farkamon. Mivel ronda szegény, és sose volt barátja, nem hiszem, hogy tudja, milyen egy f#sz, mit kell vele csinálni stb.. Szóval a fantáziámban az anyja kikötötte a kezeim az ágyhoz, majdnem meztelenül voltam, csak az alsógatyám maradt rajtam. Aztán behívta a csajt, aki rám ült, és előre-hátra csúszkált rajtam, hogy a p#náját a boxerem dörzsölte.


Persze minden rajta múlott, azért is voltam kikötve, hogy ne tudjak beavatkozni, a csaj maga fedezze fel a dolgokat, kényeztesse magát a farkammal. Szép lassan ki is vette a boxeremből, és ráült, persze csak annyira, hogy szokja az érzést, épp a hegyét dörzsölte magához. Marha nagyot élveztem ettől.


De csak ennyi, a p#na érzésére kíváncsi vagyok, de amúgy más nem érdekel a nőkből.

febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

Hűha mi ez a csetepate! S

Személy szerint engem érdekelne. Nagy nőcsábabász vagyok de tudják hogy....

febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
En dugtam mar novel is, es az is kiraly volt. Viszont ferfiakkal csak oral.
febr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
21%
A melegek utálják a nőket! Én már 3 éve mondom ezt itt a gyakorin, senki nem vesz komolyan!
febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

#17

Dehogy utáljuk őket, csak szexuálisan nem vonzanak.

febr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, férfialbérlőm nagyon tetszik, neki van egy barátnője.

Azt álmodtam hogy a barátnője kezdett el nekem udvarolni simogatni engem hogy hátha olcsóbb lesz a albi.

Pasija meg nézett közbe minket és nem értettem miért nem ő jön

Kényeztetni. És felriadtam, álomomból

Szóval ezek inkább rémisztő dolgok.

febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szoktam habár lehet hogy minimálisan biszex vagyok
febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!