Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik melegbulit ajánlanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irdatlan Infláció kérdése:

Melyik melegbulit ajánlanátok péntek estére? Dirty Cash vagy Okama?

Figyelt kérdés

Más a zenei stílus a két helyen, de nem igazán zavar. Az érdekelne milyen a hangulat ezeken a helyeken, barátságosak-e az emberek úgy általában, lehet-e ismerkedni. Még egyiken sem voltam.


Főként személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem tudom hol töltsem a péntek estét:)


febr. 20. 22:57
 1/8 anonim válasza:
53%

Szia! Én is néztem az Okamát. Tik-tokon sokat hirdették. Okamával egyetlen problémám a helyszín.

A Metro Clubról nagyon rosszakat hallottam. Elvileg kötelező ruhatár van, bunkó személyzet és drága pia, de ha valakinek ott van jó tapasztalata, jelezze.


Másik bulival nem voltam eddig képbe de rákeresek.

febr. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
53%

Másik buli meg elvileg egy lepukkant gyárépület szar hangtechnikával stb ahogy olvasom.


Pedig én is mennék valami olyan meleg buliba ami fiataloknak szól első körben és még a helyszín is vállalható.

febr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En a dirty cashre mennek a helyedben, az mar vmennyire ismert, gondolom tobbet is lesznek.
febr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jani Belucci ***** válasza:
88%
Meglepődnék, ha életképes tudna lenni az Okama. A drága pia + fiatal célközönség nem egy jó párosítás. A (most már csak ajánlott) korhatárral meg már leírták magukat előre a meleg közösségben. A Dirty Cash meg most már sokadik alkalommal kerül megrendezésre.
febr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj el mindkettőbe,


Itt mindenkinek lesz valami problémája hogy ez vagy az miért nem jó.


Mikor ifjú titán voltam soha nem a hely vagy a ruhatáros esetleg zene határozta meg hogy mi hogy érezzük magunkat.

febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
D9-ba vannak darkroomok és a melegeket is szívesen látják
febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Végül elmentem mindkettőre.


A Dirty Cash elég kihalt volt, fél egy fele is max 15en voltak. Lehet azért is, mert elég félreeső helyen van. Beszélgettem pár emberrel és azt mondták általában azért többen vannak, szóval lehet csak belenyúltam.


Az Okama jó volt, sokan voltak, lehetett ismerkedni. A kötelező ruhatár tényleg idegesítő, de összességében jobban éreztem magam. Az elhelyezkedése is jobb.


A személyzet egyébként mindkét helyen kedves és jó fej volt velem.

febr. 24. 12:16
 8/8 anonim válasza:
Köszi hogy leírtad a tapasztalataid. Ha még lesz máskor Okama, én is lehet elnézek.
febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!