Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alteregoba mennyire erdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alteregoba mennyire erdemes egyedul menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Erdekelne hogy mennyire erdemes egyedul szorakozni menni alteregoba? Nem erdekelnek az egyejszakazasok tehat nem azert mennek, csak kivancsi vagyok mennyire lehet ott ismerkedni es szorakozni egy estet valakivel :D

22 eves vagyok, nemtudom milyen korosztaly jar oda, remelem tudtok velemenyeket irni a helyrol :) koszi szepen elore is!



febr. 22. 05:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve ha valaki baratsagos, es szivesen menne akkor nyitott vagyok ismerkedesre es hogy egyutt menjunk😊
febr. 22. 05:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a travi műsort akkor mindenképp érdemes 😃
febr. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegszer voltam egyedül, ahogy mások is. Nem lesz semmi bajod, ha a “bulizási etikettet” ismered. Komolyan ismerkedni ritkán lehet, de nem lehetetlen.

Kicsit putri a hely, a közönség egy része nem üt meg magas színvonalat, se testileg, se szellemileg, de mi már csak így szeretjük az Alteregot. Akár úgy is fogalmazhatnék (felszínesen),hogy olcsó piák, még olcsóbb srácokkal. Utóbbi persze nem mindenkire vonatkozik!

febr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ehh, az a baj nem szeretem a kevesbe intelligens embereket, ez annyira nem vonz a dologban :D na hat egyedul kerulom inkabb, majd megyek barattal ha raer :) koszi szepen!
febr. 22. 10:34
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Akartam menni

Meg láttam kik állnak sorba a bejáratnál, meleg létemre még nekem is sokkk volt

Túsarkúba bohócnak öltözött igénytelen travik

febr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zigglerziggler99 ***** válasza:
100%

Szia.

Egyedül én se mennek, ha van kedved akkor beszélgethetnenk és ha úgy van elmehetnénk együtt. :)f31

febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, en is nagyon szivesen megyek. Szeretem a helyet, pont ugy vagyok ahogy Te. Nem keresek semmit, nem akarok semmit, csak szorakozni egyet ott, ahova en is tartozom. Mindig jol ereztem magam, ne hagyd, hogy masok befolyasoljanak:)
febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A helyet el uralták a lezbikák

Sokkal többen vannak mint a fiúk, korban mindenki van.

Biztonságban érezheted magad,

Vannak egyedül is vadászok, biztos tudsz ismerkedni nálad idősebb pasival.

Valaki írta hogy olcsó,

Egy rövid egy üdítővel kb3500

3dl sör 1000 üveges.

Éjféltől indul a buli, nagyon sokan vannak.

febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!