Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehet lányos fiúkkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet lányos fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ezalatt azokat értem akik sminkelik magukat, festik a körmeiket, affektálnak, alkatilag csajosak, és úgy általában véve a viselkedésük is lányos. Vidéken élek így sajnos társkeresőkön (Tinder, Romeo) nem volt sikerem, akikkel leveleztem azok 100+ kilométerre voltak tőlem.

Budapesten az LMBTQ barát szórakozóhelyek, rendezvények (Alterego, Garçons, Dirty Cash, OKAMA stb.) közül hol érdemes keresgélni? Hetero barátom a Pride-ot ajánlotta, mint helyszínt az ismerkedésre.



febr. 22. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi vagyok! ✌️28/uni
febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Én max alkatilag vagyok csajos, meg talán viselkedére 30%ban, de hetero vagyok, úgyhogy bocsi :D
febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Én szeretek női fehérneműket felvenni.
febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
3-as én is így gondolom van benne valami igazán izgató.
febr. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

3-as, 4-es veletek vagyok!

Én imádom a tangát eg csávón félrehúzni, mikor verakom. Vagy egy szexi francia bugyit látni rajta. A harisnyától meg kb végem van 🤤

febr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
3-as vagyok. Én itthon csomószor vagyok tangában meg combfixben.
febr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az említett szórakozóhelyek/rendezvények jók lehetnek. Ott megfordul mindenki is, és biztos van, aki ismerkedési szándékkal megy oda. :)
febr. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
4-es vagyok, a combfixtől valóságosan el tudok ajulni
febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor velem szerencséd lenne. :)
febr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint attól is ha rajtam van :)
febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!