Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A domináns srácok miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A domináns srácok miért tűnnek el?

Figyelt kérdés
Izgat a BDSM és a domináns fiúk. Sajna nehéz találni és ezt másoktól is hallom, hogy a BDSM körben bi/meleg részen a 75% kb alárendelt. Na de miért van hogy ha találok is akkor is eltűnnek menet közbe? Ti is ezt tapasztaljátok?
febr. 23. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szilvakèk pasi.
febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menet közben? Pl ki vagy kötve és egyszer csak lelép? Ilyet mesélt egyik srác, szülei találták meg őt, alaposan székhez kötve meztelen.
febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Ebben az orszagban szinte mindenki passziv...
febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Valakit szívesen elfenekelnék kézzel,vesszővel,szíjjal. A kikötözés viszont nem jön be.

3 pasival volt meg beszélve eddig egyik se jött el. A kérdést en is fel tehetném csak pont fordítva.

febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom mégse passzoltak a vágyak vagy kiverte. Vagy ilyesmi. Amúgy sajnos nem kell ehhez BDSM se. Sima szexbe is így tűnnek el. A BDSM csak egy extra nehezítő a szűrőben.
febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

"Dom" pasiként mondom, hogy a slave szokott eltűnni nálam. Meg aránytalan elvárásokkal lenni. Meg akarja szabni miket tegyek vele. Pont ezen nevettem más "dom" sráccal. Ha alárendelt megbeszélheti mit akar, de az nem azt jelenit hogy azokat mind meg kell tennie a másiknak.

A "dom" azért lett így írva mert nekem ez a szó fura. A Master jobban a számra áll.

febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem full passzívként izgat a BDSM. De eddig mindíg eltűnt a Dom mire lett volna valami. Sajnos.
febr. 24. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pl ma is volt olyan Dom (Mester)aki eltűnt
febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem tűnnék el, ha találnék egy olyan sub srácot, aki igazán tetszik nekem.
febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez a baj…
márc. 12. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!