Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Társkeresőn mennyi idő, hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn mennyi idő, hány levél után tűnnek el az emberek átlagosan?

Figyelt kérdés
febr. 25. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, hogy lenne erre reprezentatív kutatás.
febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak a tapasztalatok érdekelnének. Hogy csak nekem van ilyen "szerencsém", vagy ez általános, és várható. :D
febr. 25. 12:55
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Én itt pl. mikor másik platformra akarnak átmenni beszélgetni, vagy személyes találkozót szeretnének.
febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a te tapasztalatod.ha már egy picit pedzegetem hogy menjünk máshova...másik platformra....vagy ha elmondom hogy nem veregetem ki,még nem küldök erotikus képet,nah akkor puff se kép se hang..
febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát, ez elég szomorú akkor. Nem tudom, mit kellene tenni, hogy ne ez legyen a helyzet, mert azért bosszantó is, hogy nagy pozitívan elkezdesz barátkozni, és egyszer csak megszakad az egész. Így elfogy a kedv egy idő után bárkihez is.
febr. 25. 13:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4-es vk.hát szomorú....de muszáj kitartani ...én már szinte meg sem lepődöm.
febr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó neked, engem még megvisel...
febr. 25. 14:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Deeee neee viseljeeen....aki olyan az jobb is ha lepattan
febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazad van. Próbálom így felfogni, köszi. :o)
febr. 25. 14:30
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

Általában kettő után.Mikor javaslom az emailt,facebookot akkor már eltűnnek.De olyan is volt,akivel volt email,volt messenger,jól is haladt az ismerkedés,de telefonon már nem akart beszélni,sem számot cserélni.

Aki pedig telefonál is,az eltűnik a találkozás előtt :)

Négy év tapasztalata, kettő kivétellel,akik korrektek voltak .


F/Bp

febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!