Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nehéz szexhavert találni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz szexhavert találni?

Figyelt kérdés
Vagy szerintetek nem az? Mindig eltűnnek pár tali után. Aztán sokára de újra jönnek.
febr. 25. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon válogatós mindenki. Így nagyon sokan hoppon maradnak.
febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én pl. elég csúnya vagyok és ezért nem találok. De szoktam látni szebb pasikat is, akik már évek óta keresnek és őszintén nem értem, hogy miért nem találnak. Ha rámegyek a profiljukra, akkor mindig arról panaszkodnak, hogy "jaj, nincs normális és xy ne merjen rájuk írni".

Szóval lehet akkor sem találnék, hogy ha jól néznék ki.

febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*hogyha
febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Eltűnnek, mert találtak nálad szebbet, nagyobb farkút. Aztán később visszatérnek, mert baromira kanosak és olyankor szinte bárki jó.
febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem hajlandóak 2 kilométert se utazni, annak ellenére, hogy nekik nincs helyük, plusz olyan magasak az elvárásaik egyeseknek, hogy az hajmeresztő, nem beszélve, hogy sokan illúziókban élnek. Nem mondom magam egy kifejezetten szép pasinak(sportos vagyok, tök átlag arccal), de amikor egy mikiegér-szerű hajvonalú pocakos 40-es 'srác' visszautasít, mert alacsony vagyok, hát tehet egy szivességet.
febr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#2

Hány éves vagy?

Nem akarok tolakodó lenni.

febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van aktív férfi (35-50) aki akar szexhavert?
febr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan az új ingereket keresik. Csak néhány partnerem volt eddig de fokozatosan laposodott el a dolog mindegyikkel.

Sokan szerintem folyamatosan új emberekkel ismerkednének új helyzeteket teremtve.

Többen is tiltottak amiatt mert én nem komoly kapcsolatot keresek csak tartós szexhavert.

Másokkal azért nem jött össze mert nincs helyem, persze nekik sincs.

Aztán többen is rámírnak normálisnak tűnnek de nem kérdeznek nincs igyekezet a kommunikáció fenntartására. Interjúztatni meg nem fogok.

Többször tapasztaltam a képgyűjtőket akik az elküldésig nagyon aktívak aztan kiverik majd másnaptól nem írnak.

A megkezdett beszélgetések 98% a nem hoz sikert vagy személyes találkozót.

Vagyis nálam kb Ilyen az arány.

febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8

De azért szokott valami sikerülni?

febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9#

5 emberrel jött össze eddig. Abbol kettővel tartósabb velük jutottunk el az análig a maradék hárommal pedig csak egyszeri orál volt vagy verés.

Szóval remény mindig van.

febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!