Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nekem vannak túl magas elvárás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem vannak túl magas elvárásaim? 19/f

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, én nem vagyok ítélkezős típus, alapjáraton szeretek barátkozni, meg emberekkel társalogni, viszont párkapcsolatot találni borzasztóan nehéz.

Próbáltam társkeresőket használni, pl.: planetromeo, de ott túlságosan "egyszerű" emberekkel tudtam csak beszélni.

A farokképre alapjáraton azonnal tiltás a reakcióm, így elég sok ember kiesik, viszont ha a beszélgetésig el is jutok valakivel, az sem tart sokáig. Például felmerül egy egyszerű "mik a hobbijaid" kérdés, amire én egész sok mindent fel tudok sorolni, elég nyitott ember vagyok, a másik fél viszont csak annyit válaszol, hogy dolgozik/tanul, meg tiktokozik vagy sorozatot néz, vagy hétvégente bulizni jár. Nyilván a munka sok időt elvesz, de egyszerűen mintha nem lenne személyisége az embereknek, csak teljesen alap dolgokból állna az életük, és így nagyon nehéz velük beszélgetni. Unszimpátiát kelt bennük is, meg bennem is.

Egyszerűen azt érzem, hogy nekem egy kapcsolatban egy ilyen személy "túl kevés" lenne.

Valahogy elvárom a másiktól, hogy legyenek hobbijai, érdekeljék őt bizonyos dolgok, emellett legyen igényes is magára (hisz én is az vagyok). Kicsit ilyen maslow piramis tetejének érzem.


Lehet amiatt van ez, hogy a barátaim is eléggé színes személyiségek, és így tudat alatt is kialakult bennem egy magasabb elvárás, de ez tényleg túl sok lenne? Túl sokat várok el?



febr. 25. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek túl nagy elvárásaid, csak kevés a tökéletes pasi. :)


Ha rengeteg hobbid van, az kábé olyan, mint ha semmi nem lenne.

Mit értesz igényesség alatt? Mindenkinek mást jelent.


Mindenki lehet érdekes, csak online nagyon nehéz egy személyiséget átadni. Sok-sok együtt töltött idő kell ahhoz, hogy apró, de annál izgalmasabb, egyedi dolgokat fedezz fel valakiben, amikbe akár bele is lehet zúgni.


A piramis ugyan nem magas ló, de onnan is lehet nagyot esni. :)

febr. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek nagy elvárásaid...sajnos sokmindent okból kifolyólag ilyen az emberek életmódja .Alacsony ingerküszöb,minimális érzelem,virtualitás,fizikai kielégülés preferálása,és az érzelmi kielégülés teljes mellőzése.
febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetszőleges, vagy közös hobbi? A közös, nekem irrealis elvárásnak tűnik. Stem vonalon, még szakmai témájú beszélgetésre is kevés embert találni, (ilyen irányú egyetemi szakon -.-) nem hogy potenciális partnert.
febr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Majd ha dolgozni fogsz neked sem lesz több az életed.


Már, ha akarsz sportolni (külsőségek számítanak), szórakozni és pihenni is.


19 évesen nyilván még sok dolgot nem értesz az életből.


Ez az élet amit leírtál többnyire a gazdagok kiváltsága.

febr. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a gazdagok kiváltsága,hanem azoké,akik magukra is hagynak időt.

Hosszú évek óta dolgozom, több hobbim is van,ráadásul időigényes hobbik.De mindig volt erre időm,akkor is,amikor volt párkapcsolatom.

De nemcsak a hobbi fér bele,hanem a természet,a kirándulás,az olvasás,a rejtvényfejtés. Vagy az,hogy ha egy cipőt szeretnék venni,akkor utánanézek,több boltba elmegyek még akkor is,ha ez több napot igényel.

És van valami,amit el szoktam mondani,mégpedig az,hogy nagyon kedvelem az értelmes emberek társaságát,akikkel nemcsak beszélgetni hanem értelmesen vitatkozni is lehet.Érvekkel,ellenérvekkel ,nem pedig kizárólagosan kijelenteni valamit.

Mindig kíváncsi voltam a másik emberre,arra is,mint ember,arra is,mint hogy miről hogyan vélekedik.Egy dolog,amit nem szeretek és kerülöm,ez pedig a politika.

Sajnos,nagyon nehéz az ismerkedés,mert a melegek többsége a testiségen kívül egyáltalán nem érdeklődik semmi iránt,ha pedig igen,akkor egysíkúan.


Ezek szerint nemcsak a kérdező tartja magát nagy elvárásúnak,hanem én is.Bár én inkább igénynek nevezném, elvárásaim sosem voltak,kinézetre sem.Az igénynem az értelem és az emberi tartás. Magam felé is,mások felé is. Ebből eddig csak hasznom volt az életben.

febr. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Ez 20 eve is igy volt, semmi se valtozott

Jobb ha tudod hogy a ferfiak 99%- csak szexet akar

Jobb ha fekeszulsz rá

febr. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

21 éves vagyok, de a "mi a hobbud?" kérdéstől nekem a szőr feláll a hátamon:D amit tanulok és dolgozom az a hobbim is a maradék időm nagy részét pedig barátokkal töltöm, ami mindig valami random programot jelent. De attól, hogy nincs kifejezetten ezer féle hobbim még nem gondolnám magam egyszerű és unalmas embernek.


Amire alapvetően te gondolsz, az azok az emberek, akik képtelenek olyan beszélgetést fenntartani, hogy azt érezd bármennyire is érdekled őket. Na ezt az embert (bármennyire is jól néz ki esetleg) hagyni kell a p*csába.

febr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez normális gondolkodás amit csinálsz,

40éves elmultam és visszatekintve az időben

Mit várnál egy ilyen társadalom mit tud ki termelni magából ahol egy homofób kormány van hatalmon a srácok 19évesen még meg akarnak, gyógyulni, mert olyan tudatlanok.

Nem hogy fel vállaljanak egy kapcsolatot.

febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
90%

Én konkrétan pontosan ugyanígy érzek, egyszerűen valahogy mindenki közömbös, nem izgalmas. Általában vagy bunkó, unalmas, de jól néz ki, vagy aranyos, lehet vele beszélgetni, de külsőre nem tetszik. Mindig úgy érzem patthelyzetben vagyok😑😑

17f

febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!