Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek aktív oldalon mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aktív oldalon mi az a korhatár ami teljesen elfogadható....egy kapcsolatban?ti hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés

febr. 27. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

45éves vagyok

A kérdés többi részét nem értem

Lehet ez a kotomnak tudhatóbe

febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mi az a korhatár? Hát kinek mennyi... Hogy a passzív partner mekkora korkülönbséget tud elfogadni. A passzívtól függ.
febr. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy ELFOGADHATÓ! Senkinek nem kell megfelelni
febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
21 vagyok, apám 52 éves haverja dug
febr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Egy 21 éves engem is dughatna.... 🙃☺️

49/p

febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50-es passzív vagyok voltam már 65-ös aktívval kinek melyik kor jön be persze én sem fekszem össze akárkivel kölcsönös szimpátia részemről.
febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Jani Belucci ***** válasza:
73%
Ha felnőtt emberekről beszélünk, akkor lényegtelen hogy ki hány éves, amíg vonzódnak egymáshoz és jól elvannak. Párom 16 évvel idősebb nálam, és mintha tesók lennénk. Nálam nincs korhatár. Lehet hogy 25 alatt alig van érett, 50 fölött meg alig van vonzó férfi, de önmagában a kor nem meghatározó.
febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Külső adottságok, farokméret, nettó fizu... Ha ezek rendben vannak, más nem számít. És aki szerint ez nem így van, az hazudik, talán még magának is.
febr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10-es,tedd hozzá a kort is,mert azt sem lehet idealizálni.Ott is hazudik magának is,aki azt mondja,nem lényeg. Ahogy az idő megy,igenis lényeg,egyre jobban kiütközik. Jó pár példát láttam,kivétel nélkül mind véget is ért - ahol 10+ volt a korkülönbség.
febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehetne magyarul is?
febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!