Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy tudnék hetero srácokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék hetero srácokat megfektetni?

Figyelt kérdés

Mármint próbálkozom felszedni őket de valahogy sehogy nem sikerül.

25/F/A



márc. 5. 07:14
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Amúgy azért akarok egy hetero srácot megfektetni mert egyrészről kihívás másrészről meg biztos hogy análisan még szűz
márc. 5. 07:18
 2/41 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván ez nehéz lesz. Akit te keresel az igazából hetero de biszex iránt kíváncsi.

Nagy átlagban itt is nagy a skála ki mennyire és mire kíváncsi.

Ráadásul nem szabad elfelejteni a többségnek van párja aki mellett nem oylan egyszerű kalandozni.

Sőt elárulom aki ilyen irányban kíváncsi annak van otthon pár dildó, így igazából análisan ő sem lesz szűz.

Nehéz az ilyet kiszűrni illetve a társkereső oldalakon is ugye teljesen más kategória van jelölve mint keresési partner. Így egymásnak sem fog feldobni a kereső tehát kerülitek egymást.

márc. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 NTBS ***** válasza:
43%
Attól, hogy hetero, még nem biztos, hogy analisan szűz!
márc. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
70%

Kíváncsiakat keress!

Nekem volt ilyen. Sokáig csak szopni akart. Aztán egyszer mondta, hogy dugjam meg, mostmár ki akarja próbálni azt is!

Türelmesnek kell lenni velük, de megéri!

márc. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
2-es és nincs valami jó felszedő dumád az ilyen srácokhoz?
márc. 5. 07:28
 6/41 anonim ***** válasza:
34%
Én egy domina csajnak “segitek” be. Leszopnak vagy én szopok vagy dugnak vagy én dugok. A domina dönt ezekről de volt akinek csak gyógyszerrel állt fel…21 volt. Mivel szolga mind a domina parancsára jönnek el. Érdekes felállás főleg hogy melyik hogy viselkedik. De nagyon izgalmas.
márc. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
33%

#5 ahogy a négyes írja türelem kell hozzá. Ott eldől minden mennyire vagy türelmes.

Nekem is voltak fantáziák amiket szerettem volna megélni,de pár rossz élmény után elvetettem a dolgot. Maradtam csak a női nemnél.

márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
84%

Aki hetero, az nem fog férfire felizgulni... Aki kíváncsi, hogy milyen f.szt szopni, az nem hetero.

Megerőszakolni meg azért ne erőszakold meg őket.

márc. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
8-as nem vagyok nemi erőszakoló
márc. 5. 08:36
 10/41 anonim ***** válasza:
92%
Sehogy. Olyan meg nincs hogy kíváncsi hetero, az minimum biszex csak nem meri bevallani magának hogy nem hetero. Fixen ez a kíváncsi hetero definíciója. Egy átlagos tényleg heterót soha sem fogsz 'lefektetni.
márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!