Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A tolerancia mennyire jellemző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tolerancia mennyire jellemző az ismerkedéskor,mit nem toleráltok,ha komoly kapcsolatra ismerkedtek?

Figyelt kérdés

márc. 7. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%

Vegyes a véleményem, de szerintem nem annyira jellemző a melegek körében az elnézés (bár nem csak a meleg szubkultúrában, ez általánosítható akármilyen felállásban) de lehet nekem vannak rossz tapasztalataim. Akikkel csak beszélgettem, ők velük nem véletlenül csak beszélgettem, nem voltak toleránsak, és általában csak igényeket és követeléseket fogalmaztak meg (legyél ilyen, legyél olyan), de ennek a szöges ellentéte, amikor valakivel randira kerül a sor (ismét, nem véletlenül lett randi), kellemesebb, nyitottabb, intelligensebb és toleránsabb tapasztaltaim is vannak.


A magam oldaláról tudok nyilatkozni, magam toleránsnak látom, szeretnék elfogadni valakit, úgy ahogy van. Inkább a személyiségek passzoljanak.


Amit nem szeretek, ha valaki alpári, bunkó és igénytelen. De ami szerintem a melegeket jobban zavar az a külső… engem nem zavarna ha a pasim macis lenne, sőt… viszont ez szerintem általánosságban nagy hátrány szokott lenni…. És ez csak egy példa.

márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek!
márc. 7. 15:38
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Magam részéről 4 dolog van , ami kizáró ok lehet. Alacsonyabb, mint 180 cm, Duci, arogáns, nem tisztálkodik. A maradék már belülről fakadó, ami természetesen fontosabb . Bármi a cél, érdemes az elején tisztázni. Nem tudom, hogy emiatt az intoleráns kategóriába tartozom-e. Szerintem nem.
márc. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%

A 3-as egyáltalán nem intoreláns.

Magam részéről a magasság nem érdekel,sem az,ha duci.De ami viszont nagyon, ha kulturálatlan,káromkodik,követelőzik,erőszakos.

Elvárásaim magammal szemben vannak,mások felé a fenti igényeim vannak.

Viszont évek során egy dolog,amire rájöttem és ami abszolút igaz,nem a kinézet,az öltözet a lényeg,mert ezek nem adják vissza egy ember milyenségét,lelkivilágát !

márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
cigizés nálam kizáró ok. Legyen kisugárzása .Ne legyen durva tudjunk beszélgetni is
márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Nekem aktívként annyi elvárásom van külső/szokások tekintetében, hogy az illető ne legyen egészségtelenül túlsúlyos, ne legyen sokkal magasabb nálam, legyen ápolt és ne cigizzen.

Belső tekintetében ami legjobban taszít az a nagyképűség, a hazudozás és a megbízhatatlanság.

márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen tudom

De van aki kapcsolatot keres

Közbe titkosanálka.


Nálam ők esnek ki.

márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7: sokan nagyon ügyesen csinálják ám. Nehéz némelyiket kiszűrni.

Koppantam már így háromgyerekes apukával...

márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A cigizést nem tartom kizáró oknak ,de nyilván mások vagyunk
márc. 8. 05:49
 10/13 anonim ***** válasza:

3. egy kérdés: mi van, ha valaki 178-179 cm magas, de egyébként bejön neked? Én ennyire sose vettem a magasságot szigorúan, de lehet, hogy valaki ennyire komolyan veszi?

Szimpla kíváncsiság.

márc. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!