Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményed a nőnapról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a nőnapról melegként?

Figyelt kérdés

márc. 8. 15:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
Gáz.
márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Nincs semmi gond vele, örülök neki hogy van egy nap ami róluk szól, sokan csak ilyenkor kapnak egy kis törödést, pedig megérdemelnék máskor is. És csak azért mert meleg vagyok az nem jelenti azt hogy nő gyűlölö lennék...
márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Kolléganőket, anyámat megleptem virággal.

Véleményem - örülnek neki.

Ettől én is boldog vagyok, mert figyelmesek velem.

márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szép dolog. Sok lánybarátom van, felköszöntöttem és megajándékoztam ma őket és a női családtagjaimat, kolleganőimet.
márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem foglalkozom ilyesmivel. Nőnap, nemzeti ünnepek stb., mind hidegen hagy. Akkor és azt ünneplek, amikor és amit én akarok, nem azt, amit rámerőltetnek, vagy elvárnak tőlem.
márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Jó, hogy van. És az is jó, hogy férfinap is van: [link]
márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is szép, megérdemlik a nők és nem csak azt, hogy ezen az egy napon legyenek ünnepelve.

Azért mert meleg vagyok attól még nem gondolnám ezt rossz és megvetendő dolognak,ünnepnek.

márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Örülök neki, hogy nem kell vele foglalkoznom. Csak 1 fontos nő van az életemben, az anyám, de ő elfogadja (ha nehezen is), hogy nem szeretem az ajándékozgatást. Cserébe én se várok el semmilyen ajándékot, még szülinapomra se.
márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

17:21, te egy igazi szabadságharcos vagy, gondolom, még a Karácsonyt is januárban ünnepled, hogy kifejezd a betörhetetlenségedet.


Én viszont szívesen köszöntöttem ma a kolléganőket illetve a családom nőnemű tagjait. Szerencsére örültek neki, nem olyanok, mint pár frigid feminista luvnya, akik hisztiznek, hogy őket aztán ne ünnepeljék.

márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Tudtátok, hogy fiúk napja és lányok napja is van?

Fiúk napja: május 16. [link]

Lányok napja: október 11. [link]

márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!