Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagy korkülönbségnél nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbségnél nincs bűntudatotok szex közben vagy után?

Figyelt kérdés
Egyik szintén meleg haverom például nála 23 évvel idősebb férfival volt nem kis ideig kapcsolatban. Mindig furcsa volt, hogy konkrétan az apja lehetne (bár a mi haveri körünkben nem mutatkoztak együtt). Mai napig nem értem hogy vonzódhatott hozzá és hogy ennek a férfinek vajon nem volt bűntudata, hogy akár a fiával egy idős fiút dug, szopat…

márc. 8. 21:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Én és a párom között 27 év van. 8 éve vagyunk együtt.
márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, bár gondolom itt ahhoz szól a kérdés aki az idősebb. Én exemnél 17 évvel voltam fiatalabb (én 20 voltam ő meg 38), és nem volt köztünk ebből probléma, sem neki sem nekem nem volt bűntudatom, mindketten felnőttek vagyunk.
márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Nincs
márc. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%

Nincs - mert az irigyek véleménye nem számít!

😜

márc. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Nincs.
márc. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Egyrészt senkinek semmi köze más kapcsolatához,magánéletéhez. Másrészt pedig voltak,vannak és lesznek is mindig, akik maguknál fiatalabbra,vagy jóval idősebbre vágynak. Testileg is,lelkileg is.

Ismertem 28 éves kimondottan jó kinézetű srácot,aki egy 61 éves 4/10 -es kövér idősbe volt szerelmes és kapcsolatban is álltak.

És nekem is volt 26 évvel fiatalabb párom,közel három évig éltünk együtt.


Ha két ember jól megvan egymással, érzelmek is vannak,akkor a kor az egy szám - a kettőjük kapcsolata és így másra nem tartozik.


F 55

márc. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Engem kimondottan izgat ha fiatalabb sraccal vagyok. Ugaz, ha sokkal fiatalabb akkor tobb mint szex nemigen lehet mert nincs kozos tema a generacios kulonbsegek miatt.
márc. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Én azt nem értem hogy volt gusztusa hozzá, az itteni idős melegek nagyon lepukkantak sajnos.
márc. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

De miért kellene, hogy legyen.

Nekem mindig is az idősebbek jöttek be. Nem mondta egyik se, hogy nem volt jó.

márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Jani Belucci ***** válasza:
78%
Miért lenne bűntudat? Két felnőtt ember konszenzuális együttléte. Ebben nincs bűn.
márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!