Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ilyet lehet rosszlányok.hu-n?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet lehet rosszlányok.hu-n?

Figyelt kérdés

Tehát ha fiú létemre el akarok menni egy sráchoz/esetleg egy transzihoz és azt mondom nekiy hogy kizárólag sz*pni akarok és elment a számban, utána pihen egy kicsit és aztán folytatnám neki? Mobdjuk elmegy 10-15 perc alatt. Akkor még bőven van idő az egy órából.

(Igen, tudom...ezért fizetni, stb. de aki az én cipőmben jár és nem talál partnert rá, akivel teljes diszkréció mellett csinálni, az megérti. De a rosszlányokon mindegy. Ott csak egy kuncsaft vagy és le van tudva.) Ez nem gáz nekik, ha csak azért megyek, hogy lecumizzam? Nyilván előtte telefonon le lehet beszélni ezt. Nagyon kérek mindenkit, hogy csak kulturáltan válaszoljon. Köszi előre is! :)



márc. 10. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Felhívod és megkérdezed, de nem olcsó mulatság. Azé' egy hímr.ngyó kevesebbszer tud eldurranni egy nap, mint ahányszor egy szimpla prosti dugni.

Egyébként meg lemész a Királyba, vagy a Magnumba és ingyé' is kapsz az arcodba kolbászt 😅

márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Feláldozom magam. Ingyen. Úgy is több lövést tudok egymás után kis pihenővel.


30/a

márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Én travikhoz járok kizárólag szopni.Megbeszélés kérdése.Van a kétszer is

képes elsülni.Jól akarsz lakni?Egyébként egy órába bele fér.

márc. 11. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

#2

Ez jól hangzik :)

márc. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

En is szopni jarok rosszlanyokrol transzikhoz, ferfiakhoz.

Altalanossagban elmondhato, hogy van fel ora es ora, de az elvezesuk csak az oraban kerheto. Ami a valosagban igy nez ki hogy kifizeted az orat es 20-30 percet szopsz..

Szerintem ha ketszer akarnad akkor 2 orat kellene kifizetni.

márc. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem prosti volt régen az ismerősöm, nála ez úgy működött hogy élvezésig, ha 5perc akkor vége volt a játéknak mindegy hogy mennyire fizettél be.


Nála 20perc volt az átlagos.

1órát senkivel nem töltött.

Arra már 3szoros pénzt kért.

márc. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként milyen tarifával dolgoznak a fiúk, átlagban, kB?
márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy letöltöd a grindr-t. Kiírsz valami nevet ami félreérthetetlen módon ír arra hogy le akarsz pippantani valakit. 20 perc alatt lesz 10 jelentkező. Kiválasztod aki szimpatikus. Többieknek írsz egy udvarias "köszönöm, de már mással megbeszéltem" üzenetet. És ennyi.
márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Neki nem gáz e?

Baszki ennyire könnyen pénzt keres és még élvezi is.....szerinted kinek gáz?

Amugy nagyon meg kell nézninkihez mész!!!

Értékelés kell ès még így sem biztos a siker.

márc. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!