Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zavar ha valakinek van tetkója...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha valakinek van tetkója? Vagy ez kizáró ok?

Figyelt kérdés

márc. 12. 19:09
A kérdező szavazást indított:
Zavar ha sok van
Mindenképp zavar
Nem zavar
52 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Engedem?viccelsz???én imádom a tetkós rosszcsont típusú férfikat!!uhh nagyooon bejön
márc. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Nálam csak akkor kizáró ok, ha valami eszeveszett baromságot ábrázol vagy tiltott minta.

Egyébként lehet belőle akármennyi, ha minőségi munkák.

márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar
márc. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Hellmano ***** válasza:
45%
Bizonyos helyeken zavar. Például nőknél a "r.ib.anckód" vagy fejen, arcon. De, amúgy nem zavar más helyen, hisz nekem is van elég sok. De legyen minőségi munka illetve ne random dolgok legyenek felvarrva, hanem tükrözze az illető személyiségét. A legnagyobb baromságnak a nonfiguratív tetkókat találom, mert annak tényleg semmi értelme és általában olyan embereken van, akik akartak tetkót, de annyira nem, hogy saját ízlése legyen hozzá. Egyébként, még a tetoválók is lenézik a nonfiguratív arcokat, de ugye nekik pénz és megélhetés, így felvarrják max. szólnak elötte, hogy nem igazán kellene stb., hogy tiszta legyen a lelkiismeretük . Én 17 évesen csináltattam az elsőt, de akkor már tudtam, hogy mik lesznek a tetoválásiam és mai napig engem tükröz az összes tetkóm, pedig lassan 30 éve voltam 17 :D
márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Hellmano ***** válasza:
68%
Nem vagyok homo ne írjatok :D Csak a tetoválás miatt válaszoltam.
márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar, én nem tartom esztétikusnak, és valószínűleg ez nem is fog változni. Viszont csak ezért nem fejeznék be egy ismerkedést, mert van egy tetoválása a másiknak.
márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Mértékkel abszolút tetszik. A túl sok zavar, ha az egész testfelület tele van tetoválva, illetve a nyakon, arcon nem jön be. Meg nyilván az se mindegy, mit ábrázol.
márc. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
#4 melyik az a ri.b.anc kód?
márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

valójában nem rib.nckódnak, hanem rib.ncrendszámnak nevezik.

ez az:

[link]

[link]

márc. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem zavar, imádom ha egy férfias pasin tetkók vannak
márc. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!