Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A prosztata orgazmus miben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prosztata orgazmus miben másabba normál orgazmusnál ? Milyen èrzès? Anális szexel is el lehet èrni vagy csak segèdeszközzel?

Figyelt kérdés

márc. 14. 11:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
En magamnak szeretnem ujjal. De eddig sosem jott össze.
márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Segedeszkozzel is analis szex igazabol, csak egy targyal. Itt az a lenyeg hogy stimulalva legyen a prosztata, a prosztata masszirozo epp erre van, ugy van alakitva, hogy mindig elerje a prosztatat. Attol, hogy igazi fasz van benned nem lesz eloirasszeruen prosztata orgazmusod. Itt inkabb (mar ha jo a partner) az a jo, hogy egy szemelyel vagy es nem magadnak csinalod.
márc. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy ez ide került ebbe a topicba. Nekem nő csinálta kézzel/eszközzel és imádtam. Persze ha rendes farok izgatja a prosztatát az is jó, de ha egy nő csinálja - akár felcsatissal - az is izgalmas tud lenni, főleg ha élvezettel teszi. Rengeteg nőt izgat hogy a párját análisan kényeztesse csak sok férfi retteg attól, hogy "meleg lesz" mert élvezné.
márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig dildó ujjak és vibrátor volt amit próbáltam. Azzal sajnos nem sikerült elérni az orgazmust. Inkább csak közel voltam hozzá nagyon, illetve egy esetben volt,hogy egy kis sperma ki csordult. Szex még nem volt.
márc. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a puki dolog nem értem, miért meglepő. Punci pukiról általában a melegek is tudnak, ugyanaz az oka.

A prosztata orgazmust én is szeretném átélni, de én valódi fasztól szeretném. Számomra fokozza az élményt, ha érzem, hogy kell a testem egy szimpatikus férfinek.

márc. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem dildóval nagyon jó olyat spriccelek hogy csak na
ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#12

Hát én szinte az összes kimondott prosztata masszírozót kipróbáltam. Elköltöttem egy csomó pénzt. De meg kell valljam a prosztata masszírozók még annyi hatást sem értek mint egy sima dildó.

ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 ugyan így vagyok vele, sima tapadós dildó a legjobb
ápr. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet mar nagy volt az "inger", tul stimulalt igy nem tudtad elvezni.
ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!