Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magyarországon milyen melegkén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon milyen melegként élni? Lehet kéz a kézben menni az utcán, csókolózni, mint a heterók?

Figyelt kérdés
Vagy érdemes külföldre költözni?
márc. 14. 15:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%

Semmi nem tiltja, hogy ezt megtedd.

Mások fura ruhákban, érdekes frizurával mennek ki az utcára. Ízlés dolga kinek mi tetszik. Szóval igen, lehet.

márc. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%
Csak ne a 8 kerbe hajnali 1-kor
márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%

Lesz aki furán néz rátok, de szerintem melegként teljesen biztonságos Magyarország.

Nyugaton én nem merném ezeket meglépni a kedves arab emberek lakta környékén.

márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Most, hogy Lakatos Màrkot hírbe hozták egy pedofil üggyel, (igaz, vagy, sem) ìgy szerintem a melegekre is rá lesznek szállva.


Ha éppen egy madár mellett repülsz el, kérdezd meg tőle, hogy mi a neve.

márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Senkit sem érdekel, nyugodtan csináljátok. Ha valaki mégis beszól, az éppúgy beszólna egy hetero párnak is, vagy a hajd miatt, a ruhád, a kutyád, akármi miatt.
márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
24%
Nem gond, de a b.zulást hagyjátok otthon a 4fal között.
márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Heteroknak is érdemes beszólni amikor az utcán nyalják-falják egymást, maradjanak a 4 fal között
márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
Kapni fogtok 1-2 beszólást, megjegyzést - de ezt a világ minden országában kapnál. Neccesebb környéken este, vagy éppen focimeccs környékén... hát ott nem csak beszólást kaptok :D
márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%

Evek ota Amerikaban elek de meg itt sem lattam meleg parokat kezen fogva.

Pedig itt senki sem szidja oket, nem sugnak ossze a hatuk mogott hogy “ kepzeld az uj kollega, Brandon bu.zi”. Senkit sem erdekel ez a dolog.

Volt homokos kollegam, nagyon latszott rajta de senki nem piszkalta erte. Szerintem nem jarkal a parjaval kez a kezben ettol fuggetlenul

márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%

Á nem merném, vagyis nem vagyok kíváncsi a beszólásokra.

Vagy hogy hátam mögött köpködjenek.


Mióta megtudták a szomszédok hogy meleg vagyok a köszönés sem megy, és az autómat is leköpik. Nem hogy kézenfogva lássanak egy másik pasival-ablakaim nem élnék meg a reggelt.

márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!