Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki vezetett be a homoerotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vezetett be a homoerotikus élvezetekbe, hány év volt köztetek?

Figyelt kérdés

márc. 14. 22:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sok év volt köztünk.az apám lehetett volna
márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
15 voltam. Chaten ismertem meg. 33 volt. Amúgy nagyon élveztem. Aztán később volt egy 21 éves vele nem volt jó. Majd egy másik srác Békásmegyeren. Nos ő volt a 3. partnerem. 18 volt és nagyon rossz emlék. Sajnos. Konkrétan kényszerített, hogy leszopjam. Egy izmos sportoló srác volt. Nagyon bejött, de nem volt szó róla, hogy le kell szopnom. Azonban miután leszopott közölte, hogy most én jövök. Mondtam, hogy nem akarom de kikényszerítette. Ezt most nem is tudom miért írtam le, de már maradjon.
márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#3, köszi, hogy leírtad és sajnálom, hogy így jártál!
márc. 14. 23:13
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Miklós.

17 voltam ő meg 30+.

márc. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
7 év korkülönbség - én 21-22 között, ő 29. jól megdugott, egy (nem meleg) szórakozóhelyen néztünk össze, aztán taxi hozzá. bár nagyon akartam már, de utána vagy fél órát zuhanyoztam otthon, rosszul voltam az egésztől, de valahogy megjött a kedvem később már uniként. :D aztán vicces, hogy 2-3 év múlva én dugtam meg egy exét és kiderült fb által, hogy közös ismerős és párszor még találkoztunk is bulizni / iszogatni, akkor már szex nélkül. akkor mondtam csak neki, hogy nekem ő volt az első, elnézést is kért, hogy ha tudja, óvatosabb lesz... :D de nem rossz emlék, sőt.
márc. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Apám egyik haverja!

17 voltam, Ő 39,egy lehengerlően jó pasi!

A mai napig feláll a farkam azonnal ha rá gondolok!

márc. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen egy 24 éves sráccal vertük ki közösen. Szintén 17 évesen egy 25 éves pasassal vesztettem el, rendkívüli odafigyelésben részesített, teljesen pozitív élményként maradt meg bennem, annak ellenére, hogy amúgy annyira nem élveztem, vagyis jobbs5n mondva mire elkezdtem élvezni ő pont elsült.
márc. 15. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
20 voltam, egy 59 éves férfi
márc. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Olyan érdekes hogy az itt válaszolók többsége olyan korú pasival élte át aki az apja lehetne.De vajon miért?
márc. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

18 voltam és egy 43 éves passzív férfi volt az első.

Aztán életemben volt nekem is,akinek első voltam,19 és 20 évesek voltak.

Én pedig késő negyvenes.

márc. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!