Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, nektek hány éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek hány éves korotokban volt az első magömlés?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Számítottak rá? Nektek sok jött akkor? Milyen állagú volt?

márc. 16. 08:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 12 évesen volt az első...


Egy fiú osztálytársammal bezárkoztunk a wc-be és kiverte nekem. Előtte nem tudtam hogy kell. El is élveztem, pici sperma jött :)

márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
92%
13 évesen, akkor vertem ki először életemben (addig nem nagyon tudtam, hogy pontosan mit kell csinálni vele), és akkor már rendesen jött belőle anyag.
márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a mennyiségű cavinton, hogy emlékezzek rá. De tutim már általános iskolás koromon túl lehetett. Későn érő csenevész voltam.
márc. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
87%
12 évesen éjjel de azt hittem bepisiltem. Aztán elmagyarázták hogy ez nem az volt
márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom hány éves lehettem. 10-12 közt valahol. Fürdésnél víz alatt rángattam, amikor egyszer nagyon jó érzés volt. Utána mindig csináltam.
márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
11-12 éves kor között. Pár hónapja már játszadoztam vele, aztán egyszer csak történt is valami, de a legelső alkalmat sajnos már nem tudom felidézni.
márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Kb 12 voltam mikor jött cucc először, de addigra már rendszeresen masztiztam csak nem jött előtte semmi. Meglepődtem de tetszett
ápr. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!