Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen tapintatlanok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen tapintatlanok a heterók???

Figyelt kérdés
Munkahelyemen kollégám ugye hát kérdezgette van e barátnő stb. én meg már olyan szinten vagyok hogy hazudni nem fogok, de most már így kb. azt hiszi hogy azért nincs mert nem tudok szerezni magamnak, és hogy majd menjek el velük bulizni, és hív csajokat stb. Ugye mondani nem kell mennyire nem akarom, és már azon vagyok hogy el fogom mondani, mi a helyzet velem, bár nem vagyok az a típus aki reklámozza, hogy "figyu meleg vagyok", de rám kényszeríti. Nem tagadom le magam vagy ilyesmi, de az ember nem fedné fel magát feleslegesen hogy köpködjenek a háta mögött... És ez egyébként nem egyedi viselkedés, és még ők tartanak a melegektől hogy "ú nincs velük semmi bajom csak ne érjen hozzám", holott folyton ők másznak bele a másik magán szférájába meg tukmálják a csajokat, és sajnos legtöbbjük annyira sötét, hogy nem esik le nekik, ha csak nem jársz begumizott hajjal meg női ruhában I'm Gay feliratú pólóban.
márc. 16. 20:38
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%
Népsport nálunk belepofázni mások magánügyeibe akár heteró, akár meleg valaki.
márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem biztos hogy tapintatlanság.Ha nem tudják hogy meleg vagy akkor ez nem tapintatlanság.akkor lenne az ha tudnák hogy meleg vagy.Amúgy abszolút értem és megértem a problémádat.ezen én is keresztűlmentem,nem is egyszer.
márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
13%
Már megint az agybeteg lmbtq-s általánosítás.Nem unjátok még a heterok hergelését?
márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy az agybeteg, 3-as.
márc. 16. 20:45
 5/33 anonim ***** válasza:
26%
4,nice story,bro,de senkit sem érdekel a hisztid.Inkább tükörbe kellene nézned és nem a heterokra hárítani a finnyásságodat,kényességedet.
márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
96%
Ezen csak akkor leszel túl ha elmondod. Én sokáig húztam és már szinte belebetegettem a folytonos hazudozásba. Nem reklámoztam senkinek, elég volt elmondani 1-2 embernek, persze hogy tovább terjedt. Onnantól nem bszogattak és nem is kérdezősködtek. Én meg nem reklámoztam de sokkal jobb volt túl lenni rajta, mert megszüntek a felesleges kérdések amiken szorongtam. Most már azon a szinten vagyok hogy aki közelebb áll hozzám azzal megosztom a dolgaim, másokkal meg nem beszélek ilyenekről. Semmilyen szinten nem érdekel ha valaki ezzel kapcsolatban negatív véleménnyel van, de ez nagyon ritka, hogy valaki ezt negatívan kezelje, tapasztalataim alapján.
márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%
Nem titkolod, de azért elmondani sem akarod...
márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Haverkodni akar

Te döntöd el hogy mész vele bulizni vagy nem.


Sokkal jobb ilyen munkahelyen dolgozni, mint ahol veled szemben ül és csak emailban képes kommunikálni, és ez minden kapcsolat a kollégákkal.

Persze van aki ezt szereti-akkor keress ilyet. Van bőven ilyen hely ahol garantálom senki nem szól hozzád.

márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
17%
Ha meg kiröhögnének,meg leköpnének,akkor meg az lenne a rinyád tárgya.Semmi sem jó neked.
márc. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%

S arra még nem is gondoltál, hogy lehet jót akarnak neked? Ha egy incel heteró lennél még örülnél is neki, hogy p.nát raknak a pélóra.

Nem tudják, hogy meleg vagy. Sz'val vagy vállalod, hogy az vagy, vagy bekamuzod, hogy van csajod.

márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!