Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is több passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is több passzív sportol mint aktív?

Figyelt kérdés
Ha látok rómeón egy szexi srácot jó testtel tuti passzív. Tudom tudom 75% passziv és uni és 25 csak az aktív. De ettől még az aktívak is gyúrhatnának. Vagy mivel kb válogathatnak ezért nem gyúrnak?
márc. 17. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább passzív vagyok és nemrég kezdtem edzeni. Pusztán azért hogy ne legyek ilyen vékony, törékeny kinézetű. Én ezért kezdtem, de én is láttam már sok nagy darab meleget aki inkább passzív
márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Érdekes, eddig nem tűnt fel.
márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én mikor kinézek egy srácot, hogy ez mekkora bika lehet. Ránézek a profilra és bumm kiderül full passzív. Aztán sokszor meg olyan aktívakat látok akik kis vékonyak. Nem gáz az se. Nekem az is nagyon bejön ha vézna csak egy férfias még izgatóbb.
márc. 17. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!