Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért fáj az anál ennyire?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az anál ennyire?

Figyelt kérdés

Röviden: ősszel vesztettem el, akkor kicsit fájt de túléltem. Azóta fél év alatt háromszor próbáltam de mindig amikor valaki berakta nagyon fájt . Igaz hogy nagyon szűk vagyok, ez is részben hozzájárul.

23F



márc. 17. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Meghitt kapcsolatban, sok síkosítóval, ellazulva, lassan fokozatosan tágítva egy olyan partnerrel aki nagyon odafigyel rád sokkal jobb lehet.
márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy a kettes írja
márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Otthon dildóval kell gyakorolni.
márc. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Olyan partnert keress, akinél ellazulsz szex előtt és használtok bőven síkosítót. Persze, ha havi 1x történik behatolás, akkor mindig tágítani kell. Ha már van egy állandó srác, akivel akár minden nap van szex, akkor már eléggé tágulsz és menni fog bármikor tágítás nélkül.
márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen ez a baj, hogy nincs állandó partner. Akkor marad az hogy itthon tágítom magamat
márc. 17. 14:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha állandó partner, netalán párod lenne,akivel szeretkezel,nem csak dugsz,akkor meglátod,hogy milyen csodálatos.


F/a

márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális partner figyel rád, hogy minden jó legyen és élvezd minden együtt töltött percet
márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A fentiek mind igazak. Plusz egy gyakorlati tanács. Elsőre úlj bele te. Így tudod szabályozni az első behatolás tempoját. Meg tudsz állni közben. Koncentràlni. Ellazulni.
márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Ezektől függetlenül van olyan, aki tényleg nagyon szűk és/vagy nem tud ellazulni. Erőltetni nem kell és nem is szabad. A dildó jó ötlet. Ott magad vagy, és minden rezdülésed érzed.
márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A dildó és a gyakorlás a módja. Az sem lenne rossz, ha ezt egy partnerrel együtt csinálnád, aki játszana veled, és nem akarja rögtön berakni.

Behatolás nélkül is lehet jókat szexelni. Én pl. nagyon szeretem a sikosítós, dildós játékokat, ujjazásokat. A partneremet nyalni is szoktam, az is tud segíteni ellazulni.

márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!