Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok!Nektek mi tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok!Nektek mi tetszik jobban?Ha kisebb vagy nagyobb a passzív farka, mint a tiétek?

Figyelt kérdés
márc. 18. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én passzív vagyok de én akikkel eddig voltam mindegyik élvezte, hogy nekem nagyon kicsi és így tudtak alázni miatta.
márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobb.
márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én a szép fenekekre izgulok
márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Izgat a kicsi és a nagy is. Mindkettő másért.
márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2# miért legyen nagyobb?
márc. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt vettem észre jobban hergel ha nagyobb farka a passzívnak mint az enyém.

Még jobban megbaszom,hevesebben.

márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem számít a méret, meg nekem attól is függ hogy aktív vagy passzív vagyok e


De általában beindít ha nagyobb a másik, mindkét szerepben

Ha én vagyok a passzív akkor elő tudja belőlem hozni a r*bancot, hogy a másik nagyobb nálam, hogy be dominál, hogy magáévá tesz és hogy szubmisszívnek érezhetem magam akkor, abban a pillanatban. Nem vagyok alapvetően annyira az, de pl: én egy kicsit macis, de edzőterembe járó majdnem 2 méteres arc vagyok, ha a partnerem pl vékonyabb mint én de a f*rka nagyobb, na az nagyon hot:)

márc. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!