Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Honnan tudhatom, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy az öcsém meleg-e?

Figyelt kérdés
Én meleg vagyok. Ő 13 éves. Ha megkérdezem tőle, hogy tetszik-e valamilyen lány a suliból azt mondja, hogy nem. Nekem ez azért gyanús, mert már ilyenkor sok fiú tetszett, és én is ezt válaszoltam, ha kérdezték.
márc. 23. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Neked jólesett volna anno ha valaki nyomozott volna azután hogy meleg vagy e?
márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Bocsi, biszex nőként vászolok. Nekem sosem volt gyerekkori “szerelemem” sosem tetszett senki sem oviban, sem általánosban. 12-14 éves korom körül már felébredtek bennem a hormonok, de sosem tetszett senki a környezetemben. Később tiniként sokszor nem akartam elmondani, ne csesztessenek miatta (nem a tipikus akkori divatízlésem volt). Tudtam, hogy vonzanak a lányok is, de ezt végképp nem mertem elmondani. Szóval ennek szerintem az öcséd esetén is sok oka lehet. Lehet, hogy későn érő típus. Lehet, hogy éppen tényleg nem tetszik neki egyik lány sem. Lehet, hogy csak éppen ciki neki erről beszélni. Ha szoros a kapcsolatotok, legközelebb azt kérdezd meg, hogy és esetleg van fiú, aki tetszik? De az fontos, és szerintem melegként tudhatod, hogy a coming outot nem szabad erőltetni.
márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 Igen, persze hogy nem.
márc. 23. 11:03
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Kérdezd meg ha jön a jó idő, elkísérne e téged egy naturista strandra. Ha szívesen jön, akkor lehet hogy esélyes.
márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem 13 évesen még nem mindenkit izgat a szex. Plusz sose a tesómnak mondtam volna el ha izgat valami. Szóval ezen agyalj. Ne azon, hogy meleg-e.
márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudhatod, csak ha elmondja. De ez az ő magánügye. Ráadásul még csak 13 éves, ne zaklasd!
márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem zaklatom. Fél évente egyszer szoktam tőle ezt megkérdezni kB.
márc. 23. 11:48
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha meleg majd kiderül. Miért kell tudd? Majd elmondja ha úgy érzi.
márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

Én azt nem értem, hogy miért kell minden családban állandóan kérdezgetni, hogy tetszik-e valaki... Anno nekem is idegeimre ment ez a hülyeség.

Majd ha összejön egy lánnyal, akkor ha akarja, elmondja.

márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
És ő tudja rólad, hogy meleg vagy? Nyíltan vállalod otthon?
márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!