Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, naponta hány órát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, naponta hány órát gondoltok a szexre és pasikra általában?

Figyelt kérdés

márc. 26. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szexuális életem gyakorlatilag nem létezik, így unalmas napokon szinte egész nap. Dolgos napokon természetesen kevesebbet, de akkor is eszembe jut. Persze ez mind hangulat függö is, de tény hogy eléggé perverz vagyok ha úgy vesszük. Lehet más volna a helyzet ha rendszeresen szexelnék.
márc. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ismerős nekem is.

Hány éves vagy?

márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokat jut az eszembe, amikor csak lehet meztelen vagyok, és érzékien simogatom magam, ha épp nincs partnerem.
márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Heti kb. 30 órát az egyetemen vagyok, kb. 10 órát kutatással foglalkozom, és legalább 25-30 magánórát adok. Ez legalább 65 óra munka, örülök, ha van időm a napi három étkezésre és nem kell a mekiből rendelnem valami szemetet.
márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es, erre azt tudom mondani, hogy te választottad. Persze ha szereted csinálni akkor az jó, bár ahogy írtad ezt az egészet, nem teljesen ez jön át.
márc. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat szerintem 6-7 orat biztos
márc. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szinte mindig :D 33 vagyok
márc. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kimondottan a szexre és a pasikra gondolok, hanem azt képzelem el,hogy ismét boldog vagyok egy párkapcsolatban.Olyannal,akivel fontosak vagyunk egymásnak...

Aztán jön a realitás és rájövök,hogy a hetedik magányos húsvétom következik.De legalább jó időt írnak és gyűrhetem a kilométereket, ami legalább eltereli a gondolataimat ...

márc. 28. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Munkahelyemen van par jo kinezu huszoneves srac egesz nap all a farkam rajuk🤣
márc. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!