Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok: Létezik olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok: Létezik olyan, hogy fanszőrzet fétis?

Figyelt kérdés
Lehet sok srácnak furcsa meg sokan igénytelenségnek tartják stb... főleg melegek, de van olyan aki felizgul izgatja a nagy természetes fanszőrzet? Szereti ha neki is olyan károsnak tartja nem borotválja nyírfa csak hadja terebélyesedni. Izgatja szekszuálisan izgatja ha a partnerének is olyan... Téged mi izgat benne? Neked milyen? Korod?

márc. 30. 07:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem vagyok nagyon az, de ott igen. Sztem vonzó tud lenni, szeretem másokon is. De ehhez az kell, hogy ápolt is legyen. Nekem szőr nélkül nem is igazán tetszik senki farka.

24/f

ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Teljesen természetes. Páromnak ez tetszik, de ő sem borotválja a kedvemért
ápr. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szoeroes a természetes, hiszen kinőtt, mint a majomnak - ám nem értem a nyírfát a kérdésben. A "hadja" még hagyján, egyébként nem izgat a nemesember. (sir)
ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, ha tiszta és ápolt. Az enyém is szőrös, így szeretem.
ápr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ápoltan szőrösen nagyon jól tud kinézni… imádom a színárnyalatokat is benne! ;) igazi férfias vonás
ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!