Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gáz a szőrös farok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz a szőrös farok?

Figyelt kérdés
Mármint ami vágva van ízlésesen, de azért hosszú.

ápr. 4. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
Ízlésesen hosszú az mi? Szőrerdő gusztustalan meg senki se szeret szőlszálakat a szájában. Némelyik meg olyan szinten vedlik tele faszszőrrel a wc csésze
ápr. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön ♥️
ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, nekem még sose szólt be érte senki pedig gyakran szőrös
ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem gáz, hanem benzin.
ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Változó, attól függ. Néha orál közben zavaró lehet, főleg ha bekapok egy-kettő szőrt, de ha figyel rá az ember férfias.
ápr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
6. Nő vagyok, ne zavarjon kisfiam. :)
ápr. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Upsz, nem jó kategória.


Akkor viszont bocsi.

ápr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem gáz, csak nem vonzó, inkább lelombozó.
ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Amióta világ a világ szőrös az ember lent (is), de érdekes módon ez az elmúlt kb 20 évben lett olyan borzasztó zavaró és gusztustalan. Szerintem ez a szőrtelenítés mánia is az emberiség egyik hóbortja a sok közül, majd túllépünk ezen is.

Nekem kifejezetten tetszik és vonzónak találom ha egy férfi természetesen szőrös és még engem sem utasított el senki emiatt, sőt. Ez a modern kor teljesen elkorcsosítja az emberi elmét. Mi lett veletek férfiak?

ápr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdezőhöz is szóljak: ne foglalkozz vele, hogy másoknak hogy tetszik, ha te szőrösen szereted, hagyd úgy, vállad magad. Soha ne hagyd, hogy egy aktuális trend miatt meghazudtold önmagad, és most már nem csak a fanszőrről beszélek.
ápr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!