Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfias passzívok,ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfias passzívok,ti hogy érzitek sok aktív keres férfias passzívat?mitől tartjátok magatokat férfiasnak?

Figyelt kérdés

ápr. 5. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Aktívként én még nem találkoztam férfias passzívval. Aki annak mondta magát sem volt az, látszódott rajta, hogy meleg
ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Szerintem van olyan, aki igen. De nekem aki férfiast keres azt mondja nem vagyok az, aki meg nem férfiast keres azt mondja túl férfias vagyok. Szóval van ilyen is.
ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az a tapasztalatom mint az első válaszolónak, nagyon ritka passzívak között az aki férfias. Kép és elmondás alapján jó néhányszor csőbe húztak, élőben messziről le lehetett vágni róluk, hogy mi a szitu. Sosem tudtam eldönteni, hogy szándékosan kamuznak vagy ennyire nem ismerik önmagukat. Viszont volt szerencsém olyan passzívhoz is akiről azt sem mondanám meg ránézésre, hogy meleg ha nem tudnám.
ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rólam senki nem mondaná meg,hogy meleg vagyok,sőt többen elhinni sem akarják mikor mondom nekik!

Magas, sportos jóképű pasi vagyok.

Testem fekete szőr ,arcom borosta borítja,hangom mély ,tekintetem állítólag tekintélyt parancsoló...

Mivel sportolok,mozgásom is férfias

Tapasztalatom szerint tetszik a pasiknak a férfias passzív, legalábbis visszautasítást nem kaptam soha

ápr. 6. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%

Ne haragudj 4-es,lehet,hogy nagyon férfias vagy,de nagyon nem tudnék veled semmit kezdeni.

Ez már túl sok.

Persze azért ne egy libegő,affektáló tündi-bündi legyen valaki :)

ápr. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én bi uni ként kaptam pozitív visszajelzést meleg partnertöl, hogy bár velem csak a szexet tudja elkepzelni (kötődést nem) de a legjobb bennem hogy kicsit sem látszik hogy szeretem a másik oldalt is. Passzívkent is.
ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

51 éves, nős, férfias biszex vagyok és passzív.

A kérdésre válaszolva: ezt a kategóriát mintha nem is keresnék, mert szerintem a meleg közízlés szerint egy passzív legyen nagyon fiatal, nagyon vékony, és teljesen szőrtelen.

Semmi bajom a nagyon fiatal, nagyon vékony, teljesen szőrtelen fiúkkal, de én nem ilyen vagyok :)

ápr. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!