Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki 30 felett volt eloszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki 30 felett volt eloszor sraccal hogy élte meg a dolgot?

Figyelt kérdés
ápr. 8. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem egészen értem, mire vagy kíváncsi. 30 felett is, alatt is a szex az szex. Persze nem minden szempontból. De te milyen szempontra vagy kíváncsi?

Nem beszélve, hogy a melegek egy része gyerekkorában elnyomta magában a férfi iránti vágyat, azt hitte hetero és csak csajjal csinálta sokáig. Az ő esetükben a kérdésed egészen más vetületű, mint azok esetében, akik már iskolás korukban tudták, hogy csak fiú kell nekik.

Én biszex férfi vagyok és 40 felett csináltam először. Ez megint részben más eset. Hogy éltem meg? Úgy, hogy végre megéltem ezt a vágyam is, és azóta is vágyom nőre is, férfira is, mikor éppen melyikük adódik.

ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

#1

Milyen gyakran vagy férfival?

ápr. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hat azert aki eveken at csak fantazial a fiuszexrol aztan hirtelen valosagga valik az eleg sokkolo lehet
ápr. 9. 05:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Még sehogy. De várom…
ápr. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A várás, a csodavárás az nagyon kevés.Tenni is kell érte !
ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sokat agyaltam mire rászántam magam de nekem fantasztikus volt
ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Biként is releváns lehet a véleményem?


Szívesen leírom privátban.

ápr. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#2: sajnos elég ritkán. Vidéki negyvenes vagyok.

#3: számomra pont nem sokkoló volt, mivel volt elég időm átgondolni a melegszex dolgot.


#1 voltam.

ápr. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

Hátha egyszer találkozunk :)

#2

ápr. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fogadd el hogy nem hetero vagy.
ápr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!