Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kis (max 13cm) farkú bi/meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis (max 13cm) farkú bi/meleg srácok titeket zavar, hogy kicsi?

Figyelt kérdés
Esetleg ért emiatt beszólás? Nekem amúgy pl szexi a vékony vagy a kis méret, de ettől még azt gondolom lehet ez valakinek gond.
ápr. 10. 08:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem, ha 13 vagy az alatti a másiké. Főleg ha még fiatalos vékony és jóképű.
ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a kisebb méretet preferálom az aktivnak. Passzív vagyok
ápr. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is 13cm és vékony. Régebben zavart a dolog, most meg már nem érdekel. Aki ez miatt diszkriminál, tehet egy szivességet. Meglepő, de sokaknak bejön
ápr. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon zavart engem is eléggé, de mostanra nagyjából megszoktam. Mondjuk ebben közrejátszik az is, hogy az ágyban passzív vagyok, így az én méretemnek igazából olyan nagy jelentősége nincs. Másrészt azt tapasztaltam, hogy az aktív srácoknak általában tetszik, vagy legalábbis semleges, hogy az enyém kisebb, így ilyen szempontból sem okoz hátrányt szerencsére.
ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!