Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok ti fél millió euróért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uzumaki24 kérdése:

Srácok ti fél millió euróért lefeküdnétek az azonos nemmel?

Figyelt kérdés

Én például simán bármikor, annyi pénz egy kis szégyenért belefér.

Bár lenne olyan azt kívánom. Többet nemkéne dolgoznom se és meglennék életeim végéig. Éjszakás műszak mit hoz ki belőlem. 22F



ápr. 11. 00:31
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Igen.
ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jól jönne ez a pénz, de biztos, hogy nem mennék bele férfiként egy ilyenbe!!!


Lelkileg nem tudnék magammal elszámolni és amùgy is heterò vagyok még akkor is, ha ennyi pénzt adnának érte.


Egyszer elmentem egy meleg bárba egy kolléganőmmel mert azt mondta, hogy nem lesz sesmmi baj mert ismer mindenkit és a cégtől már mindenki volt vele ott csak én nem.


Két pasi kezdett el nekem udvrolni úgy minth egy nő lennék. Az egyik szinte könyörgött. Azt hittem felrobbanok a méregtől!!!

A kolléganőm elnézést kért én meg mondtam, hogy soha többet nem megyek ilyen helyre és nem érdekel, hogy ki hív meg ki volt ott előttem.

ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
56%

Fél millió euró:)


Ennyit még a legfelkapottabb celebnek se fizetnek, ember:S


Fél millió Ft lesz az, de hát még ahhoz is nagyon jól kell kinézni.


De már ennyiért is sokan bevállalnák, elhiheted, szegény ország vagyunk.

ápr. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

Ez csak egy feltevés, hogy fél millió euró !

Köszönöm a válaszokat kaptam igent is és nemet is. Látom sok embert megvaltoztatna ez a pénz az fix

ápr. 16. 01:03
 25/53 anonim ***** válasza:

Felmillio erobol te nem elnel eleted vegeig

50 millio egy lakas, 10 millio egy kocsi

Es csak egyre dragabb lesz minden

ápr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:

200 millió Ft a mai magyar átlagbérekkel számolva kb. 47 évnyi munkabérnek felel meg. Aki 47 évnyi bért pár hónap alatt kétkézzel szétszór, eltapsol ész nélkül, az nem azt jelenti, hogy "200 millió a mai vilagba lofa*sz", hanem azt, hogy nulla a pénzügyi tudása.

Akinek esze van az befekteti, vállalkozásokba kezd és vígan megél belőle élete végéig. De el is lehet szórni ész nélkül pár hét/hónap alatt és utána lehet siránkozni, hogy semmire se elég 200 millió. Mint ahogy a legtöbb lottónyertes szokta. Ez csak pénzügyi tudatosság és pénzügyi kultúra kérdése. 47 évnyi munkabér csak akkor kevés, ha az embernek nincs egy csepp esze sem és úgy tervezi az életét, hogy miután megkapja az összeget, akkor majd élete végéig nem fog csinálni semmit, csak vakarja a s.ggét és ebből fog élni, amíg kitart. Na, ahhoz tényleg kevés lehet. Főleg, ha meggondolatlanul, ész nélkül szórja kétkézzel.

ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
Ha vennel par lakast, kiadnad, a lakok nem fizetnenek se lakbert, se rezsit, hatalmas szamlakat csinalnanak neked, ki se tudnad oket koltoztetni, szetba*sszak a lakast, akkor ba*szhatod a 200 milliodat
ápr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:

200 millióból már meg tudod alapozni, hogy dolgoznod se kell soha többet.


Persze el is szórhatod marhaságokra, de aki egy normál élettel megelégszik, az simán megél.

Vidéken azért már 25 millióból is veszel lakást, azt is darabját 100-150 között kiadhatod. De ha nem állandó személynek adod ki, hanem vendégházként üzemelteted, még több is.


Ha már 4-5 ilyen lakásod van, abból is bejön havi szinten 400-500 ezer Ft azután, hogy befizetted az adót utána.


És még marad is pénzed, amit másba is fektethetsz, vagy egy része még ülhet is egy számlán, ha bármi gond van.


Persze nem fogsz minden évben a Bahamákon nyaralni belőle, meg új telót venni mindig.


De másnak ugyanezért napi 8-10 órát kell dolgoznia.


Te pedig ezt elérnéd 1 éjszakával, hát nem hinném, hogy kihagynád.


De ilyenek csak a filmekben vannak, "Tisztességtelen ajánlat". Ott azt hiszem 1 millió dollárt ajánlottak fel, oké nem mai film, de nagyságrendileg hasonló.

ápr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:

#28


Ezért kell több lábon állni.

Ha van 4-5 lakásod, kicsi az esélye, hogy mindet nem fizetik.


Ésszel kell kiadni.

Olyannak, aki jó eséllyel fizetni is fog.

Pl egyetemisták, egyedülálló felnőttek vagy párnak.


Persze ettől még lehet dolgozni is, de már te döntöd el, hogy mit és mennyit.

ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
31 úgy van, de csak fantáziál róla, mindig erről kérdezget embereket és beleéli magát.
ápr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!