Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok. Ti élveztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok. Ti élveztetek már el úgy, hogy csak a prosztatátokat izgatták és a farkatokhoz esetleg nem is nyúltak? Ha igen, milyen volt?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
2-3rá ráhúztam és már durrant is.
ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen... sokkal többet és nagyobbat spricceltem
ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult 3-4 alkalommal. Számomra ez nem igazán jobb orgazmus az átlagosnál, szerintem kicsit túl van misztifikálva.
ápr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
úgy nem de attól igen hogy csak nyalt
ápr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én magamnak csináltam többször és sikerült. Egyet értek a 3.hozzászólóval. Viszont nagyon jó érzés a prosztata masszírozás.
ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó érzés, általában remegek közben, ha így sikerül elmenni, viszont kettős érzés is egyben, mert utána úgy érzem, hogy nem sültem el eléggé és el kell élveznem prosztata izgatása nélkül is.
ápr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagy faszú haverom megdugott, mert nem volt barátja, kanos volt, én meg kíváncsi, és fogadásból megdugott. Én vesztettem…

A farka ráadásul lefelé görbült. Olyanokat nyomott a prosztatámon, hogy gyakorlatilag folyt a g3cim orgazmus nélkül.

ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7# Milyen pózban csináltátok?
ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kutya. Nyüszítettem is, azt hittem, szétrepedek.

Pedig figyelmes volt, lassan csinálta, csakhát még nem járt bennem senki előtte.

ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!