Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan fiú aki korábban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú aki korábban biszexuálisnak gondolta magát esetleg barátnője is volt de mára már csak férfiakkal tud lenni?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Én előszőr "kíváncsi heterónak" hittem magam. Kamaszkoromban több barátnőm is volt, szüességem is lánnyal veszítettem el. Kb.5 évig kizárólag lányokkal éltem nemi életet.


21 évesen voltam először fiúval, ekkor biszexnek gondoltam magam. Úgy gondoltam szexre hajtom a fiúkat, komoly kapcsolatra pedig lányokat keresek, egy lányt fogok feleségül venni később.


De hamar beleszerettem az első komolyabb barátomba, aki a 3.férfi volt az életemben. Vele 3,5 évig voltam együtt, össze is költöztünk. Azóta nem voltam nővel. Jelenleg 5 éves kapcsolatban vagyok a férfi párommal, akit családom előtt us felvállaltam.


30/F

ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 22-23 voltam amikor rájöttem hogy lánnyal már nem szívesen lennék. Előtte kettővel feküdtem le.


27f

ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1#

2#

Miért jobb egy férfival, mint nővel, egyszer csak jön a gondolat, hogy már nem akartok nővel lenni? Aktívak vagy passzívak vagytok?

ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok! Csak férfival tudnám elképzelni a dolgokat!
ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Korábban voltak barátnőim, nagyon szerettem a szexet velük. Aztán jött egy gondolat és kipróbáltam fiúval is. Azóta volt több srác az életemben, jobb fiúval minden. A szexet jobban élvezem fiúval és az orált is.
ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Én 3xnősültem,majd a negyediket lefújva felismerve a másságomat amit akkor felvállaltam fel a világ előtt....
ápr. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Hogy fogadták? Nem volt nehéz?

ápr. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem mondanám,inkább megkönnyebbülést éreztem és szabadságot!

Attól a perctől fogva vagyok önmagam!

6-os voltam

ápr. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

Örülök neki, hogy sikerült.

Egy megkönnyebbülés lehetett.

Hány éves vagy?

ápr. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!