Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikortól számít egy kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít egy kapcsolat "komoly kapcsolatnak"?

Figyelt kérdés
ápr. 16. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha volt már ilyen az életedben,akkor tudnod kell:)
ápr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem kérdezném. :D
ápr. 16. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szívedben azt érzed,hogy nem úgy nézel valakire,mint egy testre és sokat gondolsz rá,ha hiányzik a társasága és előre örülsz annak,amikor majd találkozol vele.És ott megszűnik minden,csak ketten lesztek és csak egymásnak.


Nálam ezt jelenti,így volt minden kapcsolatomnál.

ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a leírást. Ritka, amikor így érez valaki, főleg hogy mindketten.
ápr. 16. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy ritka,de annál csodálatosabb érzés. Aki már átélte, ismét vágyik megélni,ebben biztos vagyok.

Gondolom, nem csak a magam nevében állítom ezt...


# 3

ápr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikortól le kerül a gumi, és megbeszéltek hogy nyitott vagy zárt kapcsolat, lefektetitek az alapszabályokat, jövőre nézve együtt terveztek megbeszélve.
ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
"Mikortól le kerül a gumi" - Ez tetszik! XD
ápr. 16. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nagyon romantikus, amit írok, de a 3-as válaszoló oly' szép véleménye alapján nekem a Kis Herceg és a Róka ugrott be rögtön.


Pl. a 7 éves párkapcsolatom elején nagyjából a második találkozásunk után már ezt éreztem. (Az egy másik kérdés, hogy valószínűleg az utolsó egy évben végig megcsalt, nem csak egy emberrel. El is mentem a végén AIDS-tesztre, mert lekerült a gumi 6 évvel azelőtt, ahogy a 6-os írta.)


Az ezutáni komolyabb kapcsolataimnál már tovább tartott felismerni, hogy komoly-e a kapcsolatunk.


Most újra abban a fázisban van az életem, hogy szeretnék elgondolkozni ezen, magyarán: komoly kapcsolatot keresek.


43, F, A, Bp.

ápr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!