Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tennél, ha kiderülnének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha kiderülnének ezek a dolgok a srácról akivel ismerkedsz?

Figyelt kérdés
Ha visszahallanád egy közeli barátjától, hogy régebben egy kutyát elégített ki kézzel. Illetve, ha a srác elmondaná, hogy egyszer egy alkoholtól eszméletlen ismerősét orálisan kényeztette.

ápr. 16. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kutya durva már!
ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Első körben azt gondolnám, hogy ez a "közeli barátja" manipulálni próbál.
ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Valószínű nem mond igazat az a “barát” mondjuk a kutyás rész engem annyiban izgatna ha mondjuk a kutya csinálna engem hátulról
ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rákérdeznék a srácnál, a legtöbb meleg szereti lejáratni a másikat, szóval esélyes hogy csak ez lehet a háttérben
ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mindkét dolog italozás közben derült ki. Ez a kutyás dolog azért, mert a srác hetero haverja elszólta magát, de utána nem is tagadta egyébként. Azt meg ő maga mondta, hogy az önkívületben lévő ittas évfolyamtársának bekapta.
ápr. 16. 20:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fajta kutyát?
ápr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#3: Szerintem is izgi, akár igaz, akár nem. Én lettem volna az állat helyében.


#6: Golden Retriever.

ápr. 16. 21:10
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
3-as vagyok, na azt tuti élvezném ha rám mászna és dugna 🫣
ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Én azt mondom hogy nem ismerünk mindent a storyból. Lehet a kutya mászott rá mint sok kis kutya mikor kanos és viccesnek tűnt kielégíteni és volt mondjuk 15 éves. Ugye érted? A körülményeket nem ismered. Én azalapján ítélném őt meg hogy milyennek ismerem meg. Nem azalapján mit hallok.

Megjegyzem a barátnőm kutyája pl ilyen. Ezért vettünk neki egy plüss állatot amin van lyuk azt dugja. Akkor most mi is gáz emberek vagyunk?


Mert minden történet akkor hiteles ha mindent látsz...

Szóval eszerint mérd őt szerintem.


Azt meg te se hiszem hogy elhiszed, hogy egy eszméletlen fiút ki lehet elégíteni. Nem áll fel a farka. Szóval ez is elég kamu gyanús.

ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Kerdezd meg a kobanyai szopofantomot aki csovesek fa*szat szopkodta
ápr. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!