Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki esett át már itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki esett át már itt pisiszexen? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Egy ideje szexelgetek egy pasival, előfordult, hogy ahogy dugott, bepisiltem. Annyira felizgatta a dolog, hogy szeretné kipróbálni, ahogyan levizel.

Ma este kerül rá sor.


A kérdés, hogy akinek volt már ilyen, milyen volt? Élvezted?


29/F passzív


ápr. 21. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Nekem.

Nagyon izgató volt.

ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az exemet izgatta, addig noszogatott amíg belementem abba hogy a lábamra engedje, de tovább nem engedtem hogy menjen
ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem vszínű a nemi szervemre fogja engedni... :)


És Neked milyen volt? :)

ápr. 21. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kaptam már a számba is, nagyon élveztem :)
ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kajak53 ***** válasza:
100%

Én akkor lettem kíváncsi a pisire, mikor Herbalife programot csináltam. Sokat kellett inni, emiatt sokat is pisiltem. Feltünt, milyen kellemes illatú a pisim. Egy alkalommal megkóstoltam és nem volt undorító. Teljesen átlátszó volt és szintelen, szagtalan. Akkor kezdtem el kacérkodni a gondolattal, hogy másét is megkóstolnám. Azóta több partneremmel csináltam már, de mindig megfelelö elökészület után. 2-3 l víz (persze nem egyszerre!) alaposan átmossa, kiöblíti a veséket és pisi lesz, ami kijön és nem húgy, ha értitek mire gondolok. Szintelen, szagtalan… izgató. Ezt jó magamon érezni. Arcon, testen, szájba… Még le is nyelem. Szoktuk nyáron felöltözve is csinálni, hogy egymásra pisilünk… nagyon lehet variálni. Popsiba tölcsérrel, mint beöntés; vagy közvetlenül közösülve; meztelenül vagy ruhában… ki mit és hogyan szereti, ill. izgató a számára.

De fontos!!! A pisi a test hulladéka! Tehát CSAK akkor csináld/-játok, ha mindketten egészségesek vagytok! Akkor veszélytelen. Amúgy a vizelet csíramentes, azaz steril. Természeti népeknél fertötlenitenek vele.

Amellett az íze attól is függ, mit eszik az ember. A sör, kávé keserüvé teszi. Bár ez aztán már egyéni, ki mit szeret, mire indul be. Sikeres kísérletezgetést! És sok csodás pisis percet!

ápr. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!